Skyrim babička si dává od Youtube pauzu, vadí jí rýpalové v komentářích

Oblíbená youtuberka v pokročilém věku má jenom jedny nervy a prý jí momentálně tvorba videí nepřináší žádnou radost. Mohou za to především rýpalové a vševědové v sekci komentářů.
Skyrim babička si dává od Youtube pauzu, vadí jí rýpalové v komentářích

Shirley Curry má na Youtube přes 832 tisíc odběratelů, kteří radostně hltají její tvorbu spojenou s The Elder Scrolls V: Skyrim. Díky svojí oblibě této hry ostatně získala i svoji internetovou přezdívku Skyrim babička. Nyní si ale dá od zveřejňování videí ze hry pauzu. Někteří z diváků totiž čtyřiaosmdesátiletou babičku na síti nešetří a mají nepříjemné poznámky třeba k tomu, jak a co hraje. Rýpavé komentáře Shirley nenese lehce a v zájmu svého zdraví si tak prý chce odpočinout. Po krátké pauze bude videa zveřejňovat s většími rozestupy. 

Skyrim babička už brzy dorazí do své milované hry jako modifikace

Skyrim babička už brzy dorazí do své milované hry jako modifikace

"Můj krevní tlak je šíleně vysoko, jsem vystresovaná. Musím to dostat pod kontrolu. Některé komentáře mě až moc rozčilují," vysvětlila Curry. "Vím, že bych neměla takovým věcem dovolit mě stresovat, ale je to tak. Od teď budu odpovídat velmi málo komentářům a hodně jich budu mazat. Nepotřebuju, aby mi neustále někdo říkal, co mám a nemám hrát. Dívám se na všechny hry, jsem hráčka a kdybych je chtěla hrát, hrála bych je. Nemusím se obhajovat. Pokud chcete tohle dělat, běžte a hrajte ty hry sami a mě nechte hrát tu moji. Nebo se dívejte na někoho jiného," pokračovala s tím, že ráda hraje dle svého a nemá ambice udělat všechno, co ve hře jde. 

"Už si ani nahrávání neužívám. Není to zábava. Cítím se jako pod mikroskopem. Mnohem více se bavím a užívám si, když hraji prostě sama. Když mě lidé sledují, vystavuje mě to stejně jako každého hráče většímu tlaku," objasňuje, proč si chce dát pauzu. V dřívějšku si díky svojí popularitě Shirley Curry vydobyla například možnost stát se NPC postavou v následujícím dílu The Elder Scrolls, který by si prý moc ráda zahrála, ale má obavy, že se jí to nemusí poštěstit. Přidat si ji je možné také do Skyrimu pomocí modifikace.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |