Skyrim ve výroční edici přidává nové zbroje, rybaření i questy z Morrowindu a Oblivionu

Legendární RPG Skyrim zanedlouho oslaví 10 let od vydání a Bethesda si k tomuto výročí připravila další vylepšenou edici. V novém videu vývojáři shrnují, jaké novinky v ní najdete.

Už to bude 10 let od chvíle, co Skyrim dorazil na PC, Xbox 360 a PlayStation 3. I po tolika letech patří mezi ta nejlepší fantasy RPG herní historie a Bethesda si je toho vědoma. Od vydání ho totiž dostala snad na každou větší platformu a vydáváním nových edicí nešetří. Ani na letošní výročí se nezapomnělo. Anniversary Edition nabídne docela slušnou porci nového obsahu, která byla blíže představena v novém videu.

I majitelé Special edice, která vyšla před 5 lety, se mohou těšit na čtveřici nových přírůstků. Saints & Seducers přidává dvojici nových příběhů. Survival otestuje vaše schopností přežívání ve zdejších nehostinných krajinách. Nově si také budete moci zarybařit.

Samotná Anniversary edice je o něco nabitější. Celkově obsahuje přes 500 přídavků, které vznikly v rámci Creation Clubu. Do toho spadá například i Ghosts of the Tribunal, což je rozšíření, ve kterém najdete zbraně a vybavení z Morrowindu. V dalším z nich pak dojde na věci, které dobře znáte z Oblivionu. 

Tím ale ještě Bethesda se Skyrimem neskončila. Na The Elder Scrolls VI si ještě nějaký ten rok počkáme, takže se ani nedivíme, že od něj ještě nedávají ruce pryč. Chystá se i vylepšená verze optimalizovaná pro konzole Xbox Series S|X a PlayStation 5. Ohledně jejího vydání se ale zatím o více informací nepodělili. 

Skyrim: Anniversary Edition vychází 11. listopadu na PC, Xbox One a
PlayStation 4

Zdroj: VG 24/7

Váš názor Další článek: Fortnite v Číně zavírá své servery. Prý za to mohou vysoké finanční náklady

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách