Slabší verze Xbox Series X se znovu objevila ve vývojové dokumentaci

Microsoft sice stále oficiálně nepotvrdil levnější a slabší verzi konzole Xbox Series X. Dnes a denně se však objevují další a další indicie ke konzoli pod prozatímním názvem Lockhart.

Společnost Microsoft každých několik měsíců aktualizuje vývojářskou sadu Gamecore Development Kit, jenž pokrývá všechny její aktuálně podporované platformy Xbox. Jistý výzkumník v oblasti bezpečnosti TitleOS zjistil, že nejnovější update vývojářského náčiní otevřeně odhaluje Lockhart jako jeden ze dvou dostupných profilů pro zařízení řady X.

Zmíněné profily obvykle představují „cesty", na které by každá jejich konzole mohla být zaměřená. Pomáhají taky vývojářům optimalizovat jejich kód tak, aby běžel na různých verzích Xboxu. Pro představu, profily vývojářům umožňují nastavit jistá povolení či zákazy určitých efektů, aby jejich výtvory dosahovaly požadovaných výsledků.

Ačkoli slabší verze Xbox Series X zatím nebyla oficiálně potvrzena, dobrá zpráva určitě je, že se k tomuto momentu jisto jistě musíme přibližovat. 

Váš názor Další článek: Letošní výstava TGS se bude konat koncem září, bude ale pouze digitální

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,