Sledujte charitativní stream s hrou Watch Dogs Legion a Xboxem

Ubisoft oznamuje uspořádání charitativnícho streamu s hrou Watch Dogs Legion a Xbox. Stream má za cíl podpořit charitativní spolek „Síla rodiny“, který pomáhá rodinám a dětem, jež byly zasaženy nemocí zvanou „svalová dystrofie“.
Sledujte charitativní stream s hrou Watch Dogs Legion a Xboxem

Stream se uskuteční dne 16. prosince 2020 od 16:00 do 00:00 na YouTube kanálu herního pořadu Re-Play. Na stream přijali pozvání VIP osobnosti, a to zpěvák a frontman kapely Monkey Business - Matěj Ruppert, herec a fotbalista Jakub Štáfek a také herní streameři Pavel „Herdyn“ Mikeš a Josef „Artix“ Trojan. Celým streamem bude provázet herní novinář a moderátor Mikoláš Tuček. Diváci mohou přispět formou „donatu“ přes platební bránu PayPal na webu Gaming4Good.

Pro diváky je připraven nejen zábavný obsah, ale také soutěž o hodnotné ceny v podobě konzole nové generace Xbox Series S a merchandising Watch Dogs Legion. Ceny do soutěže věnovali pořadatelé streamu a generální partner streamu JRC Gamecentrum. Mediálním partnerem streamu je herní pořad Re-Play.

1080x1080-hoste.jpg

Anna Kubica, brand manager hry Watch Dogs Legion dodala: „Jsme velmi rádi, když můžeme spolu s propagací hry přispět i na dobrou věc. Jsem mile překvapena, jak se lidé dokážou spojit a zapojit, když se jedná o takovouto charitativní akci. Není to obrovská událost, ale vždy kolem Vánoc jsme citlivější na situaci lidí kolem nás, kteří nemají takové štěstí v životě jako my a proto je skvělé udělat alespoň něco málo pro dobrou věc. Děkuji předem všem, kteří se do pomoci zapojí a také celému týmu za organizaci této události.“

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další vylepšováky

Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další …

Ne každý z nás má na to stát se tím nejlepším z nejlepších. Co když ale k úspěchu existuje zkratka?

10.  1.  2021 | |24 N/A
Miroslav Werner
TémaBezpečnost
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma