Slováci letos bez herní výstavy

Jako blesk z čistého nebe se začala internetem šířit fáma o tom, že by se letos neměla konat jediná výstava informačních technologií na Slovensku jménem Cofax. Bohužel se ukázalo, že se nejednalo o fámu, neboť se k této informaci vyjádřili sami organizátoři, kteří tomu dali zapravdu:

Na základe nových pre nás neprijateľných podmienok pri prenájme výstavných priestorov sa 15. ročník výstavy COFAX neuskutoční. Veríme, že aj napriek tejto nepríjemnej situácii sa stretnetme na 16. ročníku COFAXu v roku 2006.

Veletrh Cofax byl znám i díky své Game Party, tedy akci na níž se každoročně scházely desítky hráčů, aby poměřily síly v rámci Mistroství Slovenské Republiky v hraní počítačových her. Ruku v ruce se zrušením zrušením výstavy má ale společnost UnitedGaming, která se na slovenském území o oficiální mistrovství stará, velký problém - přišla o místo konání této akce. Doufejme, že se najdou náhradní prostory a bez problémů proběhne alespoň mistrovství.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce