Slovenský Specnaz má vydavatele, vyjde na konci roku

Českých nebo slovenských projektů primárně určených pro zahraniční trhy se letos dočkáme požehnaně. Jedním z nich by měla být akční hra z netradičního prostředíSpecnaz: Project Wolf. Hra dnes získala svého vydavatele, jímž je společnost GMX Media se sídlem ve Velké Británii, která stojí kupříkladu za strategii Battle Mages nebo adventurou Journey to the Centre of The Earth. U příležitosti oznámení spolupráce byly také zveřejněny dosud nepublikované screenshoty.

Jelikož o hře jsme se naposledy zmiňovali v rozhovoru před dvěma lety, neškodilo by si připomenout, o co vlastně ve Specnaz půjde. Inspirací slovenskému týmu Byte Software při tvorbě byly hry ve stylu Delta Force, tedy akce speciálních jednotek. Jelikož však průměrný hráč zná většinu „tajných“ jednotek lépe než své vlastní boty, rozhodli se tvůrci vsadit na východ, konkrétně na Evropanům neznámé oddíly Specnaz, kteří funkci speciálů plnili v Sovětském Svazu a teď se starají o bezpečnost země v Rusku.

Hra se bude odehrávat v nespecifikovaném období po pádu sovětského impéria. Hráč bude velitelem komanda, své podřízené však bude ovlivňovat nepřímo. Výjimkou je speciálně vycvičený vojenský vlk, kterého budete moci (resp. muset) ovládat! Ten vám mnohdy prokáže cenné služby a některé mise tak prožijete pouze v jeho kůži. Specnaz: Project Wolf by se měl na trhu objevit koncem tohoto roku. V plánu je i lokalizovaná (slovenská a možná i česká) verze. Bližší informace se již brzy objeví na oficiálních stránkách hry na adrese www.specnaz.sk. Více informací o hře najdete také v našem rozhovoru.

   

   

Související informace (Specnaz: Project Wolf)
Homepage: www.specnaz.sk
Výrobce: Byte Software
Vydavatel: GMX Media
Distribuce v ČR: ?
Datum vydání: konec roku 2004

Zdroj: Byte, GMX Media

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A