Slovenský Specnaz má vydavatele, vyjde na konci roku

Českých nebo slovenských projektů primárně určených pro zahraniční trhy se letos dočkáme požehnaně. Jedním z nich by měla být akční hra z netradičního prostředíSpecnaz: Project Wolf. Hra dnes získala svého vydavatele, jímž je společnost GMX Media se sídlem ve Velké Británii, která stojí kupříkladu za strategii Battle Mages nebo adventurou Journey to the Centre of The Earth. U příležitosti oznámení spolupráce byly také zveřejněny dosud nepublikované screenshoty.

Jelikož o hře jsme se naposledy zmiňovali v rozhovoru před dvěma lety, neškodilo by si připomenout, o co vlastně ve Specnaz půjde. Inspirací slovenskému týmu Byte Software při tvorbě byly hry ve stylu Delta Force, tedy akce speciálních jednotek. Jelikož však průměrný hráč zná většinu „tajných“ jednotek lépe než své vlastní boty, rozhodli se tvůrci vsadit na východ, konkrétně na Evropanům neznámé oddíly Specnaz, kteří funkci speciálů plnili v Sovětském Svazu a teď se starají o bezpečnost země v Rusku.

Hra se bude odehrávat v nespecifikovaném období po pádu sovětského impéria. Hráč bude velitelem komanda, své podřízené však bude ovlivňovat nepřímo. Výjimkou je speciálně vycvičený vojenský vlk, kterého budete moci (resp. muset) ovládat! Ten vám mnohdy prokáže cenné služby a některé mise tak prožijete pouze v jeho kůži. Specnaz: Project Wolf by se měl na trhu objevit koncem tohoto roku. V plánu je i lokalizovaná (slovenská a možná i česká) verze. Bližší informace se již brzy objeví na oficiálních stránkách hry na adrese www.specnaz.sk. Více informací o hře najdete také v našem rozhovoru.

   

   

Související informace (Specnaz: Project Wolf)
Homepage: www.specnaz.sk
Výrobce: Byte Software
Vydavatel: GMX Media
Distribuce v ČR: ?
Datum vydání: konec roku 2004

Zdroj: Byte, GMX Media

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |