Slyším slavné hlasy, to bude Godfather

EA Games se nechali slyšet, že v jejich herní verzi Kmotra, kterou nazvali překvapivě Godfather, uslyšíme slavné hlasy z filmu Godfather. Ten byl podle knížky Maria Puzza natočen v roce 1972. Jako Sonnyho Corleone tak opět uslyšíme hlas Jamese Caana, do role Toma Hagena znovu vpadne Robert Duvall. Ani samotný kmotr Don Vito Corleone nezůstane zkrátka, těsně před svojí loňskou smrtí dokončil nahrávky jeho řečí Marlon Brando.

Hra by podle autorů měla být jakýmsi mixem mezi GTA a SW: KoToR, volnost při výběru misí by zdědila po sérii z dílen Rockstaru, zatímco hlavní nosný příběh, kde každé rozhodnutí ovlivňuje zápletku, by mělo být dědictví známé od Lucas Arts. Této gangsterky bychom se měli dočkat už na podzim tohoto roku napříč většinou platforem. PC, Xbox, PS2 a PSP jsou jisté, zda se ještě nějaké přidají si musíme počkat.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce