Smrtící skrytá čepel je zpět, v AC Valhalla bude opět zabíjet jediným zásahem

Pamatujete, když jste se v Assassin's Creed museli plížit za svým cílem a skrytou čepelí ho zabili jednou ranou? Valhalla na to pamatuje.

Jedna z nejikoničtějších zbraní posledních patnácti let ve světě videoher hlásí velkolepý návrat. V novém dílu série Assassin's Creed, který se bude soustředit na vikingy, se dočkáme vzkříšení oblíbené skryté čepele. Informaci při rozhovoru pro server Kotaku potvrdil kreativní ředitel vývoje Assassin's Creed Valhalla Ashraf Ismail. "Eivor dostane skrytou čepel poměrně brzy. Pokračujeme s myšlenkou, že Eivor není trénovaný asasín. Je to viking, který se k té zbrani dostane a musí se rychle učit. Na začátku si osvojí techniku, která při správném načasování dokáže jednou ranou skolit takřka kohokoliv," poznamenal k návratu charakteristické součásti arzenálu asasínů. 

Na svoje si tak přijdou především hráči, kteří s láskou vzpomínají na to, jak bezkonkurenční zbraní byla skrytá čepel v začátcích série. I ve Valhalle si podle Ismaila užijeme pořádnou porci stealthu, když nám hra umožní se skrývat jako obyčejní kolemjdoucí. 

Kromě informací ohledně zbroje nového hlavního hrdiny se objevily také spekulace o chodu hry na nové generaci konzolí. Internet si totiž velmi rychle všiml, že hra má na Xboxu Series X běžet "minimálně na 30 fps", což vzhledem k proklamovanému výkonu konzole budí podezření. Samozřejmě to neznamená, že by hra nemohla běžet i lépe, ale u ostatních titulů jako Dirt 5 se Xbox frameratem přímo pochlubil. Je tak klidně možné, že nová konzole si zatím neví s Valhallou rady podle plánu.

Diskuze (1) Další článek: Další State of Play se soustředí na samurajskou akci Ghost of Tsushima

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže americký salvový raketomet M270

Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže americký salvový raketomet M270

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní výčet** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda
S jakou navigací na dovolenou? Vybrali jsme 7 nejlepších aplikací, které vám ukážou cestu

S jakou navigací na dovolenou? Vybrali jsme 7 nejlepších aplikací, které vám ukážou cestu

** Vybrali jsme sedm nejlepších navigací pro Android a iOS ** Na své si přijdou řidiči, cyklisté i pěší ** Většinu aplikací lze používat zdarma

Karel Kilián
Pro turisty a cyklistyPro řidičeNavigace