Snejk - nemáte těch plných her už moc?

S týmem cXcrew jsme se setkali za poslední dobu již jednou – jednalo se o revoluční předělávku hry Nu Pagadi. Po zhruba třech měsících se cXcrew vrací s další hrou, tentokráte nemenšího významu. Tuto hru svým čtenářům a vůbec všem fandům elektronického obchodu a kvalitních her přináší elektronický obchod Vltava a společnost Citibank, pro které byla hra vyvinuta.
Snejk - nemáte těch plných her už moc?
S týmem cXcrew jsme se setkali za poslední dobu již jednou – jednalo se o revoluční předělávku hry Nu Pagadi. Po zhruba třech měsících se cXcrew vrací s další hrou, tentokráte nemenšího významu. Tuto hru svým čtenářům a vůbec všem fandům elektronického obchodu a kvalitních her přináší elektronický obchod Vltava a společnost Citibank, pro které byla hra vyvinuta.

Snejk je hra veskrze roztomilá. Může ji hrát jeden až tři hráči proti jednomu počítačově řízenému protivníkovi (výraz až tři hráči proti jednomu počítači není zcela přesný, účelem hry je samozřejmě boj každého proti každému. Dovolte mi tedy vám předvést Snejka blíže.

Malinko hra připomíná někdejší trhák Nibbles (prvně jsem spatřil Nibbles na PMB-85, na PC pak byla hra součástí DOSu); nepamatujete-li však dřevní doby počítačových her, nezoufejte, zcela jistě znáte hru Snake na mobilních telefonech Nokia, kde se stále těší veliké oblibě a popularitě. Snejk se výše jmenovaným velmi podobá, ostatně posuďte sami…

Ve hře ovládáte hada. Ti jsou ve hře celkem čtyři a liší se navzájem barvami. Smyslem a cílem celé hry je vydržet – vyděržať. Nehledě na počáteční počet hráčů, jen jeden může přežít a stát se vítězem. Jde o to omezit životní prostor soupeřům do té míry, aby se uchýlili k tradičním způsobům sebevraždy, které hry typu Snake nabízí – sežrání sebe sama nebo náraz do zdi. Oproti původnímu Snake má ale Snejk novou tu myšlenku, že ocas, který se za vámi táhne, zůstává na místě, takže se každý okamžik rozrůstáte o další a další článek. Chytrými či lépe řečeno šikovnými manévry musíte nepřítele "obklíčit" v co nejmenším prostoru, aby sám sebe zničil.

SnejkSnejk

Na cestě za vítězstvím vede několik pomocných cest – těmi jsou různé předměty, jinak též nazývané powerupy. V případě Snejka se jedná o zpomalení či zrychlení vašeho hada, dále je možné sebrat neviditelnost či dočasně přerušit expanzi vašeho hada (jinými slovy, přestane na chvíli za sebou klást další články). Mimo toho můžete soupeře i zastavit, čehož se dá využít rafinovaně k obklíčení.

SnejkSnejk

Do všeho brumlá příjemná hudba a věřte mi, že vás za této konstelace Snejk opravdu chytne. Má dobrý nápad, příjemné ovládání, umožňuje hru až tří lidí proti sobě + jeden protivník ovládaný počítačem. Je vidět, že lidé v cXcrew umí dělat dobré hry, přestože zbytek světa lační po plně 3D akčních hrách. Ale i v takové konkurenci má Snejk šanci uspět – obsahuje něco víc, co vás nutí u něj sedět a hrát ho dál a dál.

Co tedy musíte k získání Snejka všechno udělat? Podmínky jsou dvě – tou první je registrace na serveru Vltava.cz (pokud již zákazníky jste, nevšímejte si tohoto prvního bodu) a druhý bod je registrace Juice Pay Try-me karty společnosti Citibank, která spolu se serverem Vltava nabízí na nabídku exkluzivního zboží celkem kredit 100 Kč, za který si můžete koupit skutečné věci (pro tuto akci vyrobenou hru Snejk, exkluzivní skladby kapely Priessnitz ve formátu MP3, humorná knížečka o emailech a všem, co nabízí, nebo speciální výběr toho nejlepšího hudebního vydavatelství Indies), a to vše zdarma.

Po kliknutí na odkaz Registrace u Juice-pay části na stránkách www.vltava.cz/tryme se vám okno prohlížeče zavře. Nezoufejte. Budete vyzvání k vyplnění pár údajů. Dávejte však pozor, abyste kliknuli na tlačítko TRY-ME, díky kterému získáte onen stokorunový kredit. Po jednoduché registraci získáte Try-me kartu, jíž pak můžete využít k získání výše uvedeného. Ceny jsou rozvrženy tak, aby bylo možné nakoupit i více než jen jednu věc.

Věřím, že vás tato hra zaujme, projevíte-li o ni ve finále zájem, stejně tak, jako možnosti platebního kanálu Juice Pay. Kdo vám dá dnes jen tak 100 Kč?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

dnes | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 1 N/A