Snejk - nemáte těch plných her už moc?

S týmem cXcrew jsme se setkali za poslední dobu již jednou – jednalo se o revoluční předělávku hry Nu Pagadi. Po zhruba třech měsících se cXcrew vrací s další hrou, tentokráte nemenšího významu. Tuto hru svým čtenářům a vůbec všem fandům elektronického obchodu a kvalitních her přináší elektronický obchod Vltava a společnost Citibank, pro které byla hra vyvinuta.
Snejk - nemáte těch plných her už moc?
S týmem cXcrew jsme se setkali za poslední dobu již jednou – jednalo se o revoluční předělávku hry Nu Pagadi. Po zhruba třech měsících se cXcrew vrací s další hrou, tentokráte nemenšího významu. Tuto hru svým čtenářům a vůbec všem fandům elektronického obchodu a kvalitních her přináší elektronický obchod Vltava a společnost Citibank, pro které byla hra vyvinuta.

Snejk je hra veskrze roztomilá. Může ji hrát jeden až tři hráči proti jednomu počítačově řízenému protivníkovi (výraz až tři hráči proti jednomu počítači není zcela přesný, účelem hry je samozřejmě boj každého proti každému. Dovolte mi tedy vám předvést Snejka blíže.

Malinko hra připomíná někdejší trhák Nibbles (prvně jsem spatřil Nibbles na PMB-85, na PC pak byla hra součástí DOSu); nepamatujete-li však dřevní doby počítačových her, nezoufejte, zcela jistě znáte hru Snake na mobilních telefonech Nokia, kde se stále těší veliké oblibě a popularitě. Snejk se výše jmenovaným velmi podobá, ostatně posuďte sami…

Ve hře ovládáte hada. Ti jsou ve hře celkem čtyři a liší se navzájem barvami. Smyslem a cílem celé hry je vydržet – vyděržať. Nehledě na počáteční počet hráčů, jen jeden může přežít a stát se vítězem. Jde o to omezit životní prostor soupeřům do té míry, aby se uchýlili k tradičním způsobům sebevraždy, které hry typu Snake nabízí – sežrání sebe sama nebo náraz do zdi. Oproti původnímu Snake má ale Snejk novou tu myšlenku, že ocas, který se za vámi táhne, zůstává na místě, takže se každý okamžik rozrůstáte o další a další článek. Chytrými či lépe řečeno šikovnými manévry musíte nepřítele "obklíčit" v co nejmenším prostoru, aby sám sebe zničil.

SnejkSnejk

Na cestě za vítězstvím vede několik pomocných cest – těmi jsou různé předměty, jinak též nazývané powerupy. V případě Snejka se jedná o zpomalení či zrychlení vašeho hada, dále je možné sebrat neviditelnost či dočasně přerušit expanzi vašeho hada (jinými slovy, přestane na chvíli za sebou klást další články). Mimo toho můžete soupeře i zastavit, čehož se dá využít rafinovaně k obklíčení.

SnejkSnejk

Do všeho brumlá příjemná hudba a věřte mi, že vás za této konstelace Snejk opravdu chytne. Má dobrý nápad, příjemné ovládání, umožňuje hru až tří lidí proti sobě + jeden protivník ovládaný počítačem. Je vidět, že lidé v cXcrew umí dělat dobré hry, přestože zbytek světa lační po plně 3D akčních hrách. Ale i v takové konkurenci má Snejk šanci uspět – obsahuje něco víc, co vás nutí u něj sedět a hrát ho dál a dál.

Co tedy musíte k získání Snejka všechno udělat? Podmínky jsou dvě – tou první je registrace na serveru Vltava.cz (pokud již zákazníky jste, nevšímejte si tohoto prvního bodu) a druhý bod je registrace Juice Pay Try-me karty společnosti Citibank, která spolu se serverem Vltava nabízí na nabídku exkluzivního zboží celkem kredit 100 Kč, za který si můžete koupit skutečné věci (pro tuto akci vyrobenou hru Snejk, exkluzivní skladby kapely Priessnitz ve formátu MP3, humorná knížečka o emailech a všem, co nabízí, nebo speciální výběr toho nejlepšího hudebního vydavatelství Indies), a to vše zdarma.

Po kliknutí na odkaz Registrace u Juice-pay části na stránkách www.vltava.cz/tryme se vám okno prohlížeče zavře. Nezoufejte. Budete vyzvání k vyplnění pár údajů. Dávejte však pozor, abyste kliknuli na tlačítko TRY-ME, díky kterému získáte onen stokorunový kredit. Po jednoduché registraci získáte Try-me kartu, jíž pak můžete využít k získání výše uvedeného. Ceny jsou rozvrženy tak, aby bylo možné nakoupit i více než jen jednu věc.

Věřím, že vás tato hra zaujme, projevíte-li o ni ve finále zájem, stejně tak, jako možnosti platebního kanálu Juice Pay. Kdo vám dá dnes jen tak 100 Kč?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |