Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vás v novém traileru vítá v Kuamaru

Nové prostředí, nové cíle, nové výzvy.

Vývojáři z CI Games nám po odhalení nejnovější dílu z ostřelovačské série Sniper Ghost Warrior nabízí bližší pohled také na nové herní prostředí, ve kterém se budete pohybovat - Kuamar. Video ukazuje celou řadu lokací a způsobů, jak se proplížit, prostřílet a proběhnout k vašemu cíli. 

Po vlažném přijetí bonusů pro fyzické kopie hry se vývojáři také rozhodli vše přehodit i na digitální verzi. Bonusy v podobě exkluzivních zbraní a skinů na zbraně tedy nově dostanou všichni nezávisle na zakoupené edici. 

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 si budete moci zahrát už 4. června letošního roku, a to na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. 

Váš názor Další článek: Resident Evil Village v showcase odhalil příběhový trailer i hratelné demo

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

**Windows 2.0 byly představeny 9. prosince 1987. **Oproti předchůdci se okna mohla překrývat a plochu začaly plnit ikony. **Centrálním bodem platformy byl správce souborů, nechyběly některé klasické nástroje jako Malování.

Petr Urban
Operační systémyMicrosoftWindows

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách