Soccer Fury – přichází brutální fotbal

Bijte je přes nohy, liga je liga. Pokud vám tahle ukázka písničky něco připomíná, právě pro vás bude určen nový fotbal z dílen NCSoftuSoccer Fury, který kombinuje sport s bojovými technikami.

  

Vadilo vám někdy, že jste dostali červenou kartu za nicotný skluz přes achilovky? Myslíte si, že noha ve výši obličeje k fotbalu patří? Chybí vám při fotbale možnost protivníka prostě sestřelit? Pak na vás mysleli vývojáři z NCSoftu při tvorbě Soccer Fury. V tomto arkádově pojatém fotbale totiž vaše možnosti neohraničují běžná pravidla, ale na míst nich jste schopni předvádět různé výkony hodné mistrů bojových umění. Zjistíte, že nohy nejsou jen pro kopání do míče, pokud tedy za míč nepovažujete toho týpka, co se právě snaží proběhnout kolem vás. V prostředí pouličního fotbalu tři na tři tak odzkoušíte nejen technické kličky, ale i prosté vyhýbání se protivníkům, kteří se snaží dostat míč. A neberou přitom moc ohledy na to, že jej právě máte vy. Však se podívejte na upoutávku a posoudíte sami.

Download (trailer, 40 MB): Doupě

  

  

Související informace (Soccer Fury)
Platforma
: PC
Žánr: Akční fotbal
Výrobce: Digital Legends (
http://www.digital-legends.com/)
Vydavatel: NCSoft (
http://www.ncsoft.com/)
Homepage:
http://www.soccerfury.com/
Předpokládané datum vydání: Bude ohlášeno

Zdroj: Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce