Šok, I Am Alive vyjde do konce března

vytisknout velikost písma
Šok, I Am Alive vyjde do konce března

Francouzský gigant Ubisoft si u hráčů významně polepšil, když ke konci předminulého roku vydal středověkou akci Assassin's Creed. Hra se stala slušným hitem, přičemž vám dnes nikdo s jistotou neřekne, zda-li to bylo díky nesporným kvalitám titulu, nebo díky krásnému úsměvu Jade Raymond. Ať už to ale bylo jakkoliv, zmíněná společnost se rozhodla kout železo dokud je žhavé, a tak se zrodil thriller I Am Alive.

1.jpg2.jpg

Projekt, o kterém se v podstatě nic neví, ale už teď se na něj čeká jako na smilování. Jediné, co o něm přitom můžeme říct s jistotou je, že se odehrává v postapokalyptickém světě, dá-li se tomu tak říkat, v němž se místo zlata a drahých kamenů začalo zabíjet pro hlt obyčejné vody. Jo, a taky, že s ním Jade Raymond nemá absolutně nic společného, ač to tak zpočátku vypadalo, a někteří hráči tomu stále věří.

O to víc šokující byla tisková zpráva Ubisoftu, podle níž je vydání I Am Alive naplánováno již na první čtvrtletí tohoto roku! Abychom byli přesnější, pokud je to pravda, únor, nebo březen, se ponese ve znamení téhle očekávané pecky, která by se snadno mohla stát hrou tohoto roku. Samozřejmě pouze za předpokladu, že by tvůrci splnili vše, co naslibovali při ohlášení hry. Čemuž se však jen těžko věří.

Mimo to se z téže zprávy můžeme dozvědět, že letecký simulátor Tom Clancy's H.A.W.X. dorazí na pulty obchodů někdy v březnu, následovaný Wiičkovou klasikou Tenchu 4 (6. března). Stejný měsíc by měl posloužit i PC verzi Tom Clancy's Endwar, jenž už nějaký ten pátek bojuje s nepřáteli i vlastními hlasivkami na konzolích. Konec tiskového prohlášení pak patřil Bound in Blood, prequelu Call of Juarez, který by se měl na trhu objevit ve druhém čtvrtletí.

Zdroj: TZ

Dostupné pro: X360, PS3
Žánr: Akce | akční adventura
Výrobce: Ubisoft Shanghai | Webové stránky hry
Začátek prodeje: rok 2011
Související články
  1. I Am Alive oficiálně potvrzeno

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |