Soldier Of Fortune

Máte pocit, že už by to zase chtělo nějakou tu novou 3D first person akci? Pak by Vám mohla zvednout klesající hladinu adrenalinu v krvi novinka Soldier Of Fortune, v níž se utkáte jako člen speciální jednotky s nebezpečnými teroristy nejen v new yorkském metru, ale třeba i na střeše vlaku uhánějícího zasněženou sibiřskou pustinou.
Máte pocit, že už by to zase chtělo nějakou tu novou 3D first person akci? Pak by Vám mohla zvednout klesající hladinu adrenalinu v krvi novinka Soldier Of Fortune, v níž se utkáte jako člen speciální jednotky s nebezpečnými teroristy nejen v new yorkském metru, ale třeba i na střeše vlaku uhánějícího zasněženou sibiřskou pustinou.
Čekat na vás bude 26 misí, během kterých budete muset najít čtyři nukleární hlavice, zlikvidovat desítky teroristů a nezkřivit přitom vlas nevinným rukojmím. A aby vám šla práce lépe od ruky, dostanete speciální výbavičku na cesty, která v tomto případě čítá dvanáct následujících zbraní: bojový nůž, dvě 9 mm pistole, dvě brokovnice, tři různé samopaly, pušku pro snipera a pokud by ani to nestačilo, můžete zatopit těm největším opruzům plamenometem, raketometem a nebo jednou speciální zbraní („prý“ podle skutečného prototypu). Ale pozor! Teroristi nejsou taky žádní chudáci a do jejich výzbroje patří nejrůznější typy vozidel a vrtulníky (vzpomeňte si na Half-Life). Když k tomu připočítáme ještě civilisty, kteří se mezi tím vším budou nic netušíc motat, máme tu ne zrovna originální, zato ale slibně vypadající „akcičku“, na které si dali její autoři záležet.
Soldier Of Fortune vyvíjí pro Activison zkušení tvůrci z Raven Software (Heretic I a II, Hexen I a II). Při přípravě hry použili modifikovaný engine ze starého, dobrého a osvědčeného Quakea II, který by si měl dobře poradit i s nerovnostmi terénu, hrou světla a stínů a především s reakcemi protivníků. Každá postava má proto tělo rozděleno do 26. bodů a podle toho, do kterého z nich ji zasáhnete, taky reaguje. Důraz byl zkrátka kladen na realističnost, ke spolupráci byl dokonce přizván bývalý člen speciálních jednotek John Mullins a byl podle něj pojmenován i hrdina celé hry.
Soldier Of Fortune vyjde někdy v prvním čtvrletí letošního roku (koncem zimy – snad té letošní) a abyste si mohli všechno výše popsané užít, budete potřebovat minimálně Pentium 200, 64 MB RAM, Windows 95, 98 nebo NT a samozřejmě 3-D akcelerátor. Pokud vám všechno toto zní slibně, stáhněte si demo a uvidíte...

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 8 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |