Soldier of Fortune bude mít pokračování zdarma!

Letošní jaro přineslo do herního průmyslu mnoho nového, mimo jiné však ale i toužebně očekávaný Soldier of Fortune, jenž ukázal světu, že s hranicí brutality lze libovolně posouvat kterýmkoliv směrem a jak řekl tak udělal. Nyní se zadělává na první add-on, který bude však narozdíl od původní hry zcela zdarma.
Soldier of Fortune bude mít pokračování zdarma!
Letošní jaro přineslo do herního průmyslu mnoho nového, mimo jiné však ale i toužebně očekávaný Soldier of Fortune, jenž ukázal světu, že s hranicí brutality lze libovolně posouvat kterýmkoliv směrem a jak řekl tak udělal. Nyní se zadělává na první mohutný add-on, který bude však narozdíl od původní hry zcela zdarma.

Soldier of Fortune v add-onovém balení bude rozhodně zajímavé. Nejen tím, že bude k dostání formou stažení zdarma, konečně tuto formu distribuce jsme již zažili několikráte. Vzhledem k tomu, že původní hra byla orientovaná čistě směrem singleplayer a multiplayer obsahovala pouze z kompletnosti (byť nabízela několik multiplayerových módů), bylo třeba ve vývojářských dílnách zapracovat vydatně i na tomto problému. Jak řekli, tak udělali a již nyní prosákly první informace o připravovaném datadisku – Soldier of Fortune Gold.

Soldier of Fortune GoldSoldier of Fortune Gold

Ten bude zaměřen čistě na multiplayer, bude obsahovat okolo patnácti až dvaceti nových multiplayerových levelů a celkově bude představovat studnici poznání o multiplayeru v této oblíbené hře. Bude totiž obsahovat i předprogramované boty (zní to v tomto pádě špatně, ale pochopitelně jsou myšleni počítačem řízení protivníci), jejichž bojové kvality jistě upřednostníte před standardními potvorami, jichž byl singleplayer plný. Spolu s tímto se objeví i nové herní módy pro multiplayer, což vzhledem ke spojení přes WONswap představuje možnost hrát hru ještě hodně a hodně dlouho – snad až do doby, kdy vyjde druhý díl, Soldier of Fortune II.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |