Soldier of Fortune bude mít pokračování zdarma!

Letošní jaro přineslo do herního průmyslu mnoho nového, mimo jiné však ale i toužebně očekávaný Soldier of Fortune, jenž ukázal světu, že s hranicí brutality lze libovolně posouvat kterýmkoliv směrem a jak řekl tak udělal. Nyní se zadělává na první add-on, který bude však narozdíl od původní hry zcela zdarma.
Soldier of Fortune bude mít pokračování zdarma!
Letošní jaro přineslo do herního průmyslu mnoho nového, mimo jiné však ale i toužebně očekávaný Soldier of Fortune, jenž ukázal světu, že s hranicí brutality lze libovolně posouvat kterýmkoliv směrem a jak řekl tak udělal. Nyní se zadělává na první mohutný add-on, který bude však narozdíl od původní hry zcela zdarma.

Soldier of Fortune v add-onovém balení bude rozhodně zajímavé. Nejen tím, že bude k dostání formou stažení zdarma, konečně tuto formu distribuce jsme již zažili několikráte. Vzhledem k tomu, že původní hra byla orientovaná čistě směrem singleplayer a multiplayer obsahovala pouze z kompletnosti (byť nabízela několik multiplayerových módů), bylo třeba ve vývojářských dílnách zapracovat vydatně i na tomto problému. Jak řekli, tak udělali a již nyní prosákly první informace o připravovaném datadisku – Soldier of Fortune Gold.

Soldier of Fortune GoldSoldier of Fortune Gold

Ten bude zaměřen čistě na multiplayer, bude obsahovat okolo patnácti až dvaceti nových multiplayerových levelů a celkově bude představovat studnici poznání o multiplayeru v této oblíbené hře. Bude totiž obsahovat i předprogramované boty (zní to v tomto pádě špatně, ale pochopitelně jsou myšleni počítačem řízení protivníci), jejichž bojové kvality jistě upřednostníte před standardními potvorami, jichž byl singleplayer plný. Spolu s tímto se objeví i nové herní módy pro multiplayer, což vzhledem ke spojení přes WONswap představuje možnost hrát hru ještě hodně a hodně dlouho – snad až do doby, kdy vyjde druhý díl, Soldier of Fortune II.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

dnes |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

včera |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |