Soldier of Fortune se vrací a chystá odplatu

Vystřelit dávku, setřít krev z očí a odmotat vyhřezlé vnitřnosti z kohoutku zbraně – téměř tak krvavá byla střílečka Soldier of Fortune z roku 2000 od Raven Software, která kromě do té doby neviděné násilnosti představila chytlavou show jednoho muže v napínavé žoldácké válce. Druhý díl s podtitulem Double Helix, zopakoval brutalitu, ale zklamal po stránce návrhu misí, přičemž jeho chyby se pokusí napravit připravované pokračování Soldier of Fortune: Pay Back vyvíjené pro PC, Xbox 360 a Playstation 3.

Na produkci hry se již nicméně nebude podílet slavné studio Raven, nýbrž slovenský tým Cauldron, z jehož dílny jmenujme například nadprůměrnou fantasy rubanici Conan nebo naopak podprůměrnou křižáckou výpravu Knights of the Temple 2. Třetí díl krvavé řady bude zasazen do pouštních měst a vesnic, přičemž dle prvních ukázek se na hratelnosti původních her příliš nezmění – stále jde o přímočarou střílečku zaměřenou na dodávce co největší antihumanitární olověné pomoci do těl protivníků. Navzdory uhlazené grafice napovídá o zařazení do kategorie druhořadých her také vydání v rámci brandu Activision Value a minimální marketingový humbuk kolem hry - o existenci hry se veřejnost dozvídá ne z tiskových prohlášení, ale stránek internetového obchodu EBgames.com. Ačkoliv nelze nyní soudit kvalitu výsledného produktu, kdysi populární střílečka by si zasloužila výraznější oživení, než jen oprášení budgetovou prachovkou.

 

 

Související informace (Soldier of Fortune: Pay Back):
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Žánr: FPS
Výrobce: Cauldron (
http://www.cauldron.sk/)
Vydavatel: Activision (
http://www.activision.com/)
Předpokládané datum vydání: Listopad 2007

Zdroj: EBgames.com

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce