Sonic Colors dostane remaster. Nový díl by pak měl mít podtitul Rangers

Tato oblíbená postavička od Segy letos slaví kulaté 30. výročí. K té příležitosti bylo představeno hned několik projektů, které tuto značku čekají.

Sonic Colors je dost možná tou nejoblíbenější hrou se Sonicem v hlavní roli za posledních několik generací. Poslední pokusy Segy zkrátka moc nevyšly, a tak nyní vycházejí hráčům vstříc s remasterem Colors, který ponese podtitul Ultimate. 

Původně tato hra vyšla na Nintendo DS a Wii v roce 2010. Díky remasteru se podívá na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Nebudete na něj muset čekat ani moc dlouho. Datum vydání totiž připadá na 7. září. Vývojáři plánují více, než jen původní hru ve vyšším rozlišení. Kromě vylepšeného vizuálu se můžete těšit také na nový herní mód, vylepšené ovládání a další menší úpravy. 

Není to ale naposledy, co to Sonic pořádně rozběhne. Bylo také oznámeno plnohodnotné pokračování. To má vyjít až příští rok a nedozvěděli jsme se o něm skoro nic. Dokonce ani jméno. To ale Sega sama propálila v tiskové zprávě, kterou po oznámení rozesílala novinářům. Nový díl by se tedy měl jmenovat Sonic Rangers a podle další spekulací z redditu by se při jeho vývoji měli tvůrci inspirovat u posledního dílu série Legend of Zelda. 

Váš názor Další článek: House of Ashes představilo záběry z hraní. Vyrazíme do sumerského chrámu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Strategie The Settlers: New Allies odhalila datum vydání. Vyjde i na konzole a český překlad nemá chybět

Strategie The Settlers: New Allies odhalila datum vydání. Vyjde i na konzole a český překlad nemá chybět

Pokračování série The Settlers už jsme tady měli mít dlouhou dobu. Ubisoft ale nakonec celý projekt značně předělal a výsledek nám předvedl s novým videem.

Martin Nahodil
The Settlers: New AlliesDatum vydání
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách