Sonic the Hedgehog 2 je nejúspěšnější filmovou adaptací hry v historii

Modrý ježek prostě jede.

Již první film s modrým ježkem dosáhl v kinech na slušná čísla a šlo o zábavnou rodinnou komedii, která konečně dělala adaptacím her čest. SEGA nyní oznamuje, že pokračování v amerických kinech vydělalo přes 331 milionů dolarů a nejen že překonalo první film, ale ve Spojených státech se také stalo o nejvýdělečnější filmovou adaptaci herní předlohy v historii. 

Film se odehrává 8 měsíců po příběhu jedničky a v příběhu se vrací staří známí, a přidávají se i další postavy tohoto univerza v čele s Knuckles aTails. Že by filmovým adaptacím her svítalo na lepší časy?

Diskuze (1) Další článek: Post-apokalyptická akce The Day Before se přesouvá na příští rok. Poběží na Unreal Engine 5

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru