Sony čelí dalšímu hackerskému útoku

Diskuze čtenářů k článku

Joint  |  14. 10. 2011 13:16

Sony už řadu let teží velké množství peněz stejně tak jako i řada jiných korporací či firem, a to ze samotného prodeje i distribuce dělá opravdu hodně. Není divu, že pánové Hackeři si dají tu práci s prolomením ochraných bariér PS3 které do důsledku zřejmě, co si budeme namlouvat asi nejsou tak ůplně neprolomitelné jak by se zprvu mohlo zdát. Tato situace se již opakuje letos celkem po druhé. Nemohu tedy pochopit, jak taková korporace jako je Sony skládající se z několika tisíc zaměstnanců nedokáže již po druhé obstát a podlehá tak ůtoku pouhým několika desítkám lidí, rádo-by Hackerů.
Myslím, že Sony by mělo upustit ze svých budoucích projektů a mělo by se skutečně soustředit na ochranu uživatelských ůčtů a jejich hesel v celé síti. Je totiž možné, že tento fakt přinejměnším dokáže odradit malé i velké množství zasažených i nezasažených lidí. .bohužel pokud nemá Sony potřebné prostředky pro boj proti tomuto druhu Softwerového ohrožení, pak by skutečně lidi kupující si tuto platformu měli možná zvážit samotnou koupi PS3 jako stroje samotného.

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce