Sony hodlá v červnu odhalit svůj seznam titulů pro novou generaci

Sony na to jde opravdu pomalu, ale konečně se začneme dozvídat nové informace a detaily.
Sony hodlá v červnu odhalit svůj seznam titulů pro novou generaci

O konzoli Playstation 5 jsme toho slyšeli už docela mnoho a technicky vyčerpávající byla hlavně nedávná prezentace z GDC. Stále ale nevíme absolutně nic o tom, jak vlastně samotná konzole bude vypadat a jaké next-gen tituly vydavatel chystá (až na výjimky). Vlastně jsme viděli jen nový ovladač DualSense. 

Playstation 5 nemá žádné výrazné problémy, stále se chystá na konec roku

Playstation 5 nemá žádné výrazné problémy, stále se chystá na konec roku

To by se mělo změnit počátkem června, jak tvrdí zdroje VentureBeat. Hned zkraje měsíce bychom se měli podívat na celou soupisku připravovaných novogeneračních titulů platformy Playstation. Původně se akce plánovala na 4. června, toto datum je ale zatím nepotvrzené, každopádně prezentace se očekává začátkem měsíce. 

Bohužel absolutně netušíme, zda se konečně v plné kráse ukáže samotná konzole, i když se o tom už hojně spekulovalo posledních několik měsíců. Co ale víme je, že na srpen se plánuje další State of Play, ve kterém se podíváme jak na současné, tak novogenerační tituly platformy ve větších detailech. 

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Také Microsoft plánuje na srpen prezentaci své platformy nové generace, na rozdíl od Sony ale vydavatel zcela jistě bude zabíhat více do detailů samotné konzole Xbox Series X. Obě společnosti každopádně tyto informace zatím nekomentovaly. 

Je rozhodně zajímavé, jak precizně si Sony odhalení své nové konzole střeží a fanoušci už začínají být nedočkaví. Je ale téměř jisté, že by se měla ukázat světu někdy během léta. Zda to bude hned začátkem června nebo o něco později, to už je otázka.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole