Sony kupuje Insomniac Games, budoucí hry budou exkluzivní | GC

Spider-man očividně Sony přesvědčil, že Insomniac Games bude skvělou investicí a výtvory studia si tak do budoucna pojišťuje odkupem studia.
Sony kupuje Insomniac Games, budoucí hry budou exkluzivní | GC

Insomniac Games už delší dobu úzce spolupracuje se Sony a japonská společnost teď konečně sáhla k tomu, že si definitivně pojistí budoucí projekty uznávaného vývojářského studia. Momentálně je společnost připravená odkoupit vývojáře titulů jako Spider-Man, Spyro, Resistance či Ratchet & Clank. 

Ze Spider-Mana se stala nejprodávanější superhrdinská hra všech dob

Ze Spider-Mana se stala nejprodávanější superhrdinská hra všech dob

"Insomniac Games je jedno z nejuznávanějších studií světa a jejich úroveň v oblastech jako je vyprávění a hratelnost je na absolutní špičce. Už v minulosti jsme dlouhé roky úzce spolupracovali a jsme nadšení, že můžeme Insomniac přivítat do Worldwide Studios. Věříme, že nám toto spojení pomůže tvořit hry na světové úrovni, které si zahrajete jenom na platformách PlayStation," řekl k nové akvizici ředitel Sony Interactive Entertainment Shawn Layden.

Grafický čip konzole Playstation 5 se přiblíží výkonu karty RTX 2080

Grafický čip konzole Playstation 5 se přiblíží výkonu karty RTX 2080

"Připojení k WWS dává Insomniac Games ještě více možností, jak naplnit své vize a pokračovat v utváření pozitivní reputace celého studia ve světě a vlivu na životy hráčů. S PlayStationem máme úzký vztah od samotného počátku našeho studia a naše spojení ještě zvyšuje náš potenciál. Jasným důkazem toho je i Spider-Man. Máme radost, že se můžeme připojit k našim dlouhodobým partnerům z WWS a těšíme se, že našim fanouškům budeme moci dodávat nové a svěží zážitky," okomentoval přechod pod křídla Sony ředitel Insomniacu Ted Price.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A