Sony mění vedení, poprvé ji nepovede Japonec!

Japonská společnost Sony přišla se vskutku šokujícími zprávami - nastaly velké změny ve vedení firmy. Tou nejzásadnější je přesunutí stávajícího ředitele Kena Kutaragiho na pozici vedoucího herní divize Sony Computer Entertainment. Kutaragi tím zároveň předá i svou pozici vedoucího divize spotřební elektroniky, kterou po něm převezme Katsumi Ihara. Zatím nic zvláštního, pozdvižení ale Japonsko zažívá díky novému prezidentovi Sony Group; není jím totiž nikdo jiný, než Američan Howard Stringer, do nynějška zastávající funkci šéfa americké pobočky Sony. Je to historicky první člověk, který se ujal vedení Sony Group a není původem z Japonska. Nám nezbývá než doufat, že to bude pouze ku prospěchu firmy. Hodně štěstí, Howarde! :o)

     

Zdroj: Gamespy, Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole