Sony nad PS3 hůl neláme

O osud své "pé es trojky" se bát nemusíte. Nintendo sice mohlo představit Wii U (vedle toho nebezpečně s novou konzolí vystrkuje růžky Microsoft), to ale neznamená, že by v Sony vypukla nějaká panika. Jak prozradil Andrew House, šéf SCE Europe, desetiletá životnost PS3 stále platí.

"Vždycky jsem zmiňoval životnost deset-plus let a jedinou otázkou je, jak dlouhá doba je to 'plus'," řekl House v rozhovoru pro CVG, načež dodal, že deset let je naprosté minimum.

"Už několikrát jsme řekli, že jsme vytvořili velmi, velmi silné zařízení čítající spoustu možností a že vydrží nejméně deset let. A za tím si stojíme. Vím, že se budu opakovat, ale stojí za to připomenout, že stále prodáváme Playstation 2, i když je to už 11 let od jeho vydání."

"Oznámili jsme, že jsme dosáhli významného milníku, a to prodeje 50 miliónů konzolí. Přesto věřím, že je to jen začátek."

To samozřejmě neznamená, že se dalšího Playstationu nedočkáme o něco dřív. I tak je dobré vědět, že je investice do PS3 dlouhotrvající záležitostí.

Zdroj: CVG

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |