Sony odhalilo futuristický vzhled konzole Playstation 5

Tak jsme se konečně dočkali.

Nevěděli jsme, doufali jsme a Sony se nakonec smilovalo. Po výborné smršti gameplay videí a odhalení herních exkluzivit a návratu kultovních sérií jsme dorazili na konec prezentace a Sony se rozhodlo to zakončit třešničkou na dortu. 

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Ano, konečně tak víme, jak bude vypadat Playstation 5 a musíme uznat, že rozhodně jde z designového hlediska o krásnou futuristickou mašinku. Konzole bude k mání ve dvou verzích - klasická s mechanikou a Digital Only verze v případě, že nestojíte o mechaniku a všechny hry budete stahovat. Pro každého něco. 

103943469_10214002071360474_3420274358768550334_o.jpg

Jinak se design rozhodl inspirovat ladnými křivkami a futuristickým nádechem, žádné klasické krychličky a kostky. Konzole je podle všeho koncipována nastojato, ale dost možná půjde i klasicky položit na bok. Více informací k vám dorazí už brzy, přesné datum vydání ani cenovku zatím neznáme, prozatím se pokochejte pár obrázky. 

Tak co říkáte? Líbí?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |