Sony oficiálně potvrdilo prosincové hry zdarma pro Playstation Plus

Leaknuté informace o chystaných titulech se nakonec ukázaly být pravdivé.

Před nedávnem na internet unikly některé informace o tom, že v prosincových titulech pro Playstation Plus bude Godfall: Challenger Edition, Mortal Shell a Lego DC Super-Villains. Tyto hry se už objevily na španělských a německých Twitter účtech Playstationu, než byly odstraněny. Sony hráče drželo v napětí s vysvětlením, že oznámení vyšly moc brzy, i když uniklo také oficiální video, kde měly být tituly představeny.

Nyní však nastala změna situace. Sony se rozhodlo, že nám k těm Vánocům přeci jenom něco věnuje a oficiálně hry potvrdilo. Tím pádem je Playstation Plus nabídne klasicky od 7. prosince 2021 do 3. ledna 2022. K tomu ještě zůstanou v posledním měsíci letošního roku dostupné také tři bonusové VR tituly, které byly v nabídce minulý měsíc.

Godfall dorazí rovnou v Challenger edici, kterou si mohou stáhnout všichni členové Plus, kteří vlastní jakékoli upgradované edice hry a podporuje rovněž cross-gen hraní. Vlastníci Godfall: Challenger edice pak mohou kdykoli upgradovat na Deluxe edici, čímž se jim otevře cesta jak do kampaně samotného Godfallu, tak i jeho rozšíření Fire & Darkness.

Váš názor Další článek: Aliens: Fireteam Elite míří do druhé sezóny s novým režimem a dalším obsahem

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,