Sony pobouřilo reklamou křesťany - UPDATE

Nová reklama od Sony na jejich konzole vzbudila mezi věřícími lidmi docela pozdvižení. "Tentokrát to došlo až moc daleko," říká Antonio Scortino, vydavatel časopisu Famiglia Cristiana. "Kdyby se to týkalo Islámu, určitě by se dočkali silných reakcí," dodal.

* Podařilo se nám i najít obrázek oné zmiňované reklamy *

A jakže ona inkriminovaná reklama vypadá? Je na ní vidět usmívající se muž, který má kovovou korunu zohýbanou ve tvaru geometrických obrazců. Přesně těch, které má Sony jako obchodní značku svoji Playstation a které najdete na tlačítkách ovladače. Vše doplněné sloganem: "Ten years of passion". Představitel Sony v Itálii si myslí, že duch vzkazu byl nepochopen.

Doupě komentuje: Pobouřit kohokoliv nějakou kontroverzní reklamou je vcelku dost běžná věc. Dost lidí ji totiž chápe jinak, že ji myslel autor. Ale možná je tomu tak naschvál, protože i negativní reklama je reklama. A nic nezviditelní reklamu víc, než když se o ní mluví. Kdo ví, jak je tomu v tomto konkrétním případě.

Zdroj: Eurogamer 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A