Sony potvrdila datum vydání PS3

Evropská pobočka společnosti Sony oficiálně potvrdila, že se next-gen konzole PS3 dostane do Evropy 23. března tohoto roku. Spolu s přístrojem bude na trh uvedena třicítka her, plus některé navíc stažitelné pomocí služby Playstation Network.

Nedávno jsme vás informovali, že se next-gen konzole PS3 dostane do Evropy v termínu. Společnost Sony to oficiálně potvrdila ve své tiskové zprávě, že pro Evropu, Afriku, Austrálii a střední východ uvede na trh přístroj 23. března. U nás bude zpočátku k dispozici pouze lepší verze konzole, se zabudovaným 60GB diskem, jejíž cena je předběžně stanovena na 16.810,- Kč. Pokud se však nějak výrazně změní kurz koruny, může se posunout i cena. Pro všechna zmíněná teritoria přitom připadne milion přístrojů, které si budou muset zájemci rozdělit.

  

Oproti americkému uvedení na trh bude v Evropě značná výhoda, protože ke konzoli bude k dispozici výrazně větší výběr titulů. Sama Sony nabízí pecky, jako třeba Resistance, Motorstorm, Genji a Ridge Racer 7, ale i ostatní vydavatelé se nenechají zahanbit a můžeme se dočkat titulů Godfather, F.E.A.R., NFS: Carbon, Oblivion, Call of Duty 3 a dalších. Mnohé přitom budou ke stažení prostřednictvím služby Playstation Network, jakémsi ekvivalentu online služby Xbox Live. Uvidíme, zda bude milion přístrojů stačit a jak se PS3 u nás ujme.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |