Sony potvrdila datum vydání PS3

Evropská pobočka společnosti Sony oficiálně potvrdila, že se next-gen konzole PS3 dostane do Evropy 23. března tohoto roku. Spolu s přístrojem bude na trh uvedena třicítka her, plus některé navíc stažitelné pomocí služby Playstation Network.

Nedávno jsme vás informovali, že se next-gen konzole PS3 dostane do Evropy v termínu. Společnost Sony to oficiálně potvrdila ve své tiskové zprávě, že pro Evropu, Afriku, Austrálii a střední východ uvede na trh přístroj 23. března. U nás bude zpočátku k dispozici pouze lepší verze konzole, se zabudovaným 60GB diskem, jejíž cena je předběžně stanovena na 16.810,- Kč. Pokud se však nějak výrazně změní kurz koruny, může se posunout i cena. Pro všechna zmíněná teritoria přitom připadne milion přístrojů, které si budou muset zájemci rozdělit.

  

Oproti americkému uvedení na trh bude v Evropě značná výhoda, protože ke konzoli bude k dispozici výrazně větší výběr titulů. Sama Sony nabízí pecky, jako třeba Resistance, Motorstorm, Genji a Ridge Racer 7, ale i ostatní vydavatelé se nenechají zahanbit a můžeme se dočkat titulů Godfather, F.E.A.R., NFS: Carbon, Oblivion, Call of Duty 3 a dalších. Mnohé přitom budou ke stažení prostřednictvím služby Playstation Network, jakémsi ekvivalentu online služby Xbox Live. Uvidíme, zda bude milion přístrojů stačit a jak se PS3 u nás ujme.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 14 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
Víme, na co všechno se můžete těšit při otevření krabice s PS5

Víme, na co všechno se můžete těšit při otevření k…

Únik pojednává jak o základní, tak i digitální edici.

14.  9.  2020 | | 6 N/A