Sony pracuje na Playstation 4

Zdá se to být logické - Nintendo na letošní výstavě E3 hodlá odhalit následníka Wii, nový Xbox se (prý) válí v kancelářích EA... Není divu, že Sony včas zareagovalo. Jak prozradil šéf finančního oddělení, Masaru Kato, probíhají v současnosti práce na Playstation 4.

"Jako domácí vybavení má PS3 stále životnost," řekl Kato na schůzi investorů. "Ale tohle je obchod s platformami, takže co se další platformy týče... O tom, kdy a co máme v plánu představit, nyní mluvit nebudu - ale práce jsou v plném proudu, takže nějaké výdaje tady jsou."

Katovo prohlášení přímo koliduje s prohlášením Kaze Hiraie, ředitele Sony. Přeci ale jen od té doby uplynulo několik měsíců, stát se mohlo cokoli.

Tak či onak, je pravděpodobné, že se čtvrtého Playstationu dočkáme až po dalším Xboxu.

Zdroj: Eurogamer

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |