Sony PSP v Evropě zpožděna

Podle různých zdrojů se v brzké době nedočkáme novinky od Sony - handheldu PSP. Protože se Sony rozhodla naplno zásobovat Japonsko a USA, nezbyly konzole na starý kontinent. Některé prameny tvrdí, že by mohlo být evropské datum vydání oznámeno na E3, jiné odkazují dokonce až na září tohoto roku. Nejhůře jsou a tom asi vývojáři her, protože jejich načasované reklamní kampaně a termíny dokončení přišly vniveč.

 

Ono ani v USA to není tak šťastné, jak by si Sony představovala. Specializované herní obchody a řetězce sice prodaly veškeré své zboží poměrně rychle, velká část z milionu kusů určených pro Ameriku však zůstává ve skladech a na pultech běžných obchodních řetězců. Hráči prostě vědí, kde nakupovat a nehráče se spíš nalákat nepodařilo.

Zdroj: Gameindustry

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma