Sony PSP v USA: Američané nečtou manuály a pak se diví

Výroba LCD displayů je velmi náročná a drahá, což je všeobecně známá věc. Známo jest i to, že se na tenkých LCD panelech mohou objevit tzv. "mrtvé pixely", tedy jednobarevné body, které se nemění a na obrazovce zůstávají. Ruší tak vlastně dojem z překrásné grafiky.

 

Stejný problém trápí i obrazovky nového handheldu Sony PSP. Zkušenosti majitelů PSP říkají, že není problém si na takové puntíky zvyknout - dokonce na ně upozorňuje i manuál hned na 13. straně, jenže ten je, zdá se, pro Američany až příliš tlustý. Právě oni si totiž v relativně hojném počtu chodili do prodejen stěžovat s tím, že jejich konzole nejsou funkčí. Valná většina z nich však byla odkázána na zmiňovaný manuál, který na případné vady jasně upozorňuje.

Sony ale rovněž vzkázalo, že pokud se na obrazovce podobných bodů vyskytne přehnané množství, bez připomínek reklamaci vyřídí.

Zdroj: GameSpot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole