Sony: Vibrační Sixaxis nebude, LA Noire exkluzivně na PS3

Jelikož se začaly množit neoficiální informace o vývoji nových verzí gamepadů Sixaxis, které měly navrátit vibrace, jež ovladač pro PS3 v původní verzi nezahrnul, Sony se rozhodla udělat spekulacím přítrž. Bohužel firma dementovala veškeré zprávy o Sixaxis s vibrační odezvou – nová verze ovladače se sice vyvíjí, nicméně změny se dotknou pouze vylepšeného pohybového senzoru, který by se měl nyní stát mnohem využívanější. To je bezesporu škoda, neboť absence vibrací patřila k hlavním kritizovaným nedostatkům gamepadu.

 

 

Sony dále oznámila exkluzivitu titulu LA Noire od Rockstar Games pro PS3. Jde o dříve avizovaný nový PS3 titul z dílen autorů série Grand Theft Auto, o kterém však bylo prohlášeno, že bude zcela novou hrou, o níž jsme hráči dosud neslyšeli? Sony by si měla udělat v tiskových prohlášeních pořádek a lépe komunikovat s herní veřejností, což by nevedlo k takovým zklamáním, jako zánik nadějí na třesoucí se Sixaxis.

 

LA Noire je projektem nezávislého studia Team Bondi, jež pod záštitou Rockstar Games vyvíjí netradiční titul zasazený do Los Angeles pozdních čtyřicátých let minulého století. Hra je charakteristická svou temnou grafikou evokující filmy noir. Hráč bude mít za úkol v poválečném období naleznout viníka tajemných vražd a přijít na kloub jeho motivu.

 

Související informace (LA Noire):
Platforma: PS3
Žánr: akce
Výrobce: Team Bondi (
http://www.teambondi.com/
)
Vydavatel: Rockstar Games (
http://www.rockstargames.com/
)
Homepage:
http://www.www.rockstargames.com/lanoire
Předpokládané datum vydání: dosud neznámé

 

Zdroj: Playstation Universe

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A