Soubory Apex Legends možná vyzrazují nový mód a budoucí legendy

Průzkumníci herních souborů přišli na zajímavé detaily, týkající se budoucnosti nové battle royale hry.
Soubory Apex Legends možná vyzrazují nový mód a budoucí legendy

Stejně jako v případě jiných her i Apex Legends očividně schovává hluboko ve svých souborech možná budoucí rozšíření a další obsah, který ve hře bude v nadcházejících měsících odemčen. Někteří šikovní uživatelé se již zahrabali do nové F2P hry od Respawnu a zjistili některé zajímavosti. 

Apex Legends: dva se perou, třetí se směje (recenze)

Apex Legends: dva se perou, třetí se směje (recenze)

Uživatel s přezdívkou RealApexLeaks našel zmínku o zajímavém módu Survival, který by mohl sloužit trochu jako kino. Zatímco někteří hráči budou hrát, další se budou na zápas dívat, podporovat své favority a se probíhající hrou i více interagovat. Ve spojení s tímto módem se také našla zmínka o Kill Replay, což může znamenat jen jednoduché rychlý opakovaný záběr zabití, které je přítomné ve hrách jako Call of Duty. 

Uživatel ApexUpdate našel v souborech také zmínky o dalších herních režimech pro jednoho a dva hráče, což bylo jen otázkou času. Mezi nové Legendy, kteří doplní soupisku hrdinů, by pak mohl patřit např. Octane, který bude mít k dispozici jakousi formu injekce, či Wattson, který se bude ohánět pastí Tesla. 

Prodeje VR hry Apex Construct náhle vystřelily nahoru. Hráči se spletli

Prodeje VR hry Apex Construct náhle vystřelily nahoru. Hráči se spletli

Samozřejmě nic z toho se nakonec ve hře vůbec nemusí objevit, podobné uložené informace ale nejčastěji znamenají budoucí přidávaný obsah, který je pouze připraven v souborech. Vypadá to tedy na pěkný rozjezd. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A