Soudní spor Sony u konce

Není tomu tak dávno, co George Hotz (přezdívaný "geohot" nebo také "million75") proboural ochranu Playstation 3 a dostal se kvůli tomu před soud. Vzniklý spor je nyní u konce, přičemž skončil vzájemnou mimosoudní dohodou. Jednou z podmínek "smíru" je např. stažení veškerých informací ohledně probouraní ochrany PS3 z webu.

"Sony je rádo, že mohlo tento spor ukončit," řekl právní zástupce SCEA, Riley Russell. "Důvodem, proč jsme tento spor vyvolali, byla ochrana našeho majetku a našich zákazníků. Věříme, že tato dohoda tomuto cíli napomáhá."

"Nikdy jsem nechtěl zatopit uživatelům nebo ulehčit pirátství," vyjádřil se na dané téma Hotz. "Jsem rád, že je to za mnou."

Po předvolání Hotze před soud zaútočila neznámá skupina lidí na webové stránky a služby Sony, sám Hotz s nimi ale neměl nic společného.

Zdroj: Playstation Blog

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |