Soul Calibur 3 nejdřív v USA

Podle japonského časopisu Famitsu vyjde bojovka Soul Calibur 3 nejprve v USA a až s měsíčním zpožděním v rodném Japonsku.

Namco předvede u Soul Caliburu podobný marketingový tah, jaký byl vidět u Tekkenu 5. Již 25. října má vyjít třetí díl v USA, zatímco v Japonsku si budou muset počkat až na 24. listopadu. Famitsu nadále odhalili návrat čtveřice starých bojovníků - Maxi, Seong Mi-na, Xianghua a Yun-Sung budou opět připraveni ukázat svoji sílu.

  

Dozvídáme se také o čtyřech modifikacích nové battle arény. Coin Collector vás nutí sbírat co nejvíce mincí, které vypadnou z protivníka při zásahu, The Statue Dances zase váš soupeř nabere podobu sochy osminásobné velikosti. Soul squash i Wisp shoot neumožňují normální zranění v boji, v prvním z nich zraňují pouze zdi, ale údery zase odhazují dále, ve druhém musíte složitě nabíjet duševní komba. Všechny modifikace by měly procvičit nejen hráčovy dovednosti, ale i taktický cit.

Komentář: Soul Calibur přináší řadu novinek a snaží se proniknout do souboje titánů žánru - Tekkenu a Virtua Fighteru. Namco si tak chystá pestřejší výběr pro hráče a pokusí se ohrozit Virtua Fighter ze dvou stran. Velmi zajímavý je přístup Soul Caliburu ke customizaci postav, překonává dokonce i své konkurenty. Jen uvidíme, jak se to odrazí na hratelnosti.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce