Soulsovka Lies of P ukazuje první záběry z hraní. Pinocchio v temném stylu vypadá parádně

Novinka od studia Round8 byla představena před několika měsíci. I když je její vydání stále daleko, vývojáři už nám ukazují první záběry.

Lies of P je akční RPG od korejského studia Round8, které se inspiruje příběhem Pinocchia z roku 1883. Popis hry, který doprovázel oznámení, zněl velmi dobře a nyní už můžeme říct, že dobře vypadá i samotná hra v pohybu. To můžete posoudit sami z nového traileru. Lies of P by pak mělo vyjít v roce 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X.

V tomhle případě se nevyhneme srovnávání s hrami od FromSoftware. Tvůrci Lies of P se u nich totiž očividně značně inspirovali. Pinocchio je temnější, než by se dalo čekat a svým stylem do jisté míry připomíná Bloodborne. Můžete se těšit na různé druhy zbraní a nepřátele, kteří vám dají pořádně zabrat. 

V roli Pinocchia se budete probíjet skrz ulice zničeného města, vyrábět si zbraně z nasbíraných materiálů a občas narazíte i na přeživší. Většinou se vám ale do cesty budou stavět další mechanické výtvory, které mají na svědomí zdejší spoušť. Jak vyplývá z popisu hry, lhaní tady bude hrát důležitou roli. "Čím víc lžete, tím více se stanete člověkem se všemi výhodami a nevýhodami, které k tomu patří."

Váš názor Další článek: Podívejte se, jak mělo vypadat zrušené pokračování Batmana

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách