Soundtrack k Halo 3: ODST na živo?

Herní hudba je už nějaký ten pátek nedílnou součástí každé kvalitní hry. Správně zvolené tóniny totiž mnohdy prohloubí hráčův zážitek víc, než tisíce rozstřílených těl a reálně se pohybující listí na okolních stromech. Toho si jsou ostatně vědomi všichni zdatní vydavatelé, kteří tak neváhají zaplatit schopné hudebníky, aby se právě pro jejich hru obětovali.

Nejinak tomu bude i v případě chystaného pokračování akčního sci-fi Halo 3, opatřeného podtitulem ODST (dříve znám jako Recon). Ale zatímco na kompletní herní zážitek si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, hudební motivy si bude možné poslechnout již tento víkend. Tedy, pouze za předpokladu, že žijete v USA, nebo máte alespoň dostatek financí na letenku.

V Seeattlu se totiž jako tradičně koná akce pojmenovaná Video Games Live, na níž bude na živo odehrán právě soundtrack ze zmiňované hry. Účast přitom přislíbil i skladatel zodpovědný za ono dílo - Marty O'Donnell - nebo třeba Michael Salvatori, dvorní hudebník tvůrčího studia Bungie. Ještě doplníme, že pokud máte o koncert zájem, je nejvyšší čas, abyste si pořídili vstupenku.

O'Donnell pak k celé záležitosti prozradil následující: "Vždy plánuji premiéru svých děl na Video Games Live a je mi tudíž ctí, že se této události mohu účastnit i letos. Jde o skutečně fantastickou show, a zároveň unikátní způsob, jak propojit hudbu s živým publikem."

Zdroj: CVG

Dostupné pro: X360
Žánr: Akce
Výrobce: Bungie
Začátek prodeje: 22. září 2009

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

5.  12.  2017 | | 18 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Xbox One vs Xbox One X: grafický pokrok nebo bláboly? (galerie)

Xbox One vs Xbox One X: grafický pokro…

Xbox One X vyšlo nedávno a mezi vylepšeními jasně dominuje grafika. Rozhodli jsme se, že několik her detailně porovnáme v galerii.

29.  11.  2017 | | 30 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |