Soundtrack k Halo 3: ODST na živo?

vytisknout velikost písma
Soundtrack k Halo 3: ODST na živo?

Herní hudba je už nějaký ten pátek nedílnou součástí každé kvalitní hry. Správně zvolené tóniny totiž mnohdy prohloubí hráčův zážitek víc, než tisíce rozstřílených těl a reálně se pohybující listí na okolních stromech. Toho si jsou ostatně vědomi všichni zdatní vydavatelé, kteří tak neváhají zaplatit schopné hudebníky, aby se právě pro jejich hru obětovali.

Nejinak tomu bude i v případě chystaného pokračování akčního sci-fi Halo 3, opatřeného podtitulem ODST (dříve znám jako Recon). Ale zatímco na kompletní herní zážitek si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, hudební motivy si bude možné poslechnout již tento víkend. Tedy, pouze za předpokladu, že žijete v USA, nebo máte alespoň dostatek financí na letenku.

V Seeattlu se totiž jako tradičně koná akce pojmenovaná Video Games Live, na níž bude na živo odehrán právě soundtrack ze zmiňované hry. Účast přitom přislíbil i skladatel zodpovědný za ono dílo - Marty O'Donnell - nebo třeba Michael Salvatori, dvorní hudebník tvůrčího studia Bungie. Ještě doplníme, že pokud máte o koncert zájem, je nejvyšší čas, abyste si pořídili vstupenku.

O'Donnell pak k celé záležitosti prozradil následující: "Vždy plánuji premiéru svých děl na Video Games Live a je mi tudíž ctí, že se této události mohu účastnit i letos. Jde o skutečně fantastickou show, a zároveň unikátní způsob, jak propojit hudbu s živým publikem."

Zdroj: CVG

Dostupné pro: X360
Žánr: Akce
Výrobce: Bungie
Začátek prodeje: 22. září 2009

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |