Soutěž na Doupěti nyní každý týden

Anketa probíhající uplynulých čtrnáct dní nám dala zcela jasný obraz toho, co kdo na Doupěti očekává. Není žádným tajemstvím, že lidé jsou rádi obdarováni, pročež vlastně na Doupěti soutěž vznikla... a co tedy tato soutěž představuje? Čtěte a uvidíte.
Když tedy zopakuji abstrakt tohoto článku, nemohu než konstatovat nevyhnutelné – lidé rádi dostávají hodnotné ceny, když je to mnoho nestojí – i když i slovo MNOHO je velice relativní pojem. Naše soutěž se nebude ubírat tím tradičním způsobem „vyplňte email a adresu, třeba vás vylosujeme“ – už třeba jen proto, že tento typ soutěže by nebyl kompatibilním s celkovým duchem, který v redakci vládne – nic přeci není zadarmo, za všechno, co za něco stojí, je třeba nějak zaplatit. My jsme coby daň, kterou po vás budeme požadovat, zvolili cestu vcelku klidnou, až pokojnou. Vždy od pondělí od půlnoci poběží nová soutěž, až do půlnoci v neděli – tím pádem máte k dispozici celkem sedm dlouhých dní (168 hodin !) na to, abyste se přihlásili. A co jde?

Každý týden vám zadáme desatero otázek, na které budeme chtít odpovědi. Ty se samozřejmě budou vztahovat k článkům za uplynulý týden uveřejněným – nečekejte žádné A-B-C možnosti či jiné odrůdy předžvýkaných odpovědí. Každý článek bude obsahovat informace, na které se můžeme (a taky že budeme) ptát.

Poprvé začneme dnes, ve dvanáct hodin, tento týden bude z organizačních důvodů o 12 hodin kratší – věřím ale, že toto mírné nepohodlí pochopíte – budete mít k dispozici ještě celých 156 hodin na zodpovězení všech otázek. Nyní tedy snad už jen krátce o cenách – plné hry a související předměty, především trička. To za tu nepatrnou námahu stojí, nemyslíte? :) Nuže, ukažte, co ve vás vězí.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce