Soutěž na Doupěti nyní každý týden

Anketa probíhající uplynulých čtrnáct dní nám dala zcela jasný obraz toho, co kdo na Doupěti očekává. Není žádným tajemstvím, že lidé jsou rádi obdarováni, pročež vlastně na Doupěti soutěž vznikla... a co tedy tato soutěž představuje? Čtěte a uvidíte.
Když tedy zopakuji abstrakt tohoto článku, nemohu než konstatovat nevyhnutelné – lidé rádi dostávají hodnotné ceny, když je to mnoho nestojí – i když i slovo MNOHO je velice relativní pojem. Naše soutěž se nebude ubírat tím tradičním způsobem „vyplňte email a adresu, třeba vás vylosujeme“ – už třeba jen proto, že tento typ soutěže by nebyl kompatibilním s celkovým duchem, který v redakci vládne – nic přeci není zadarmo, za všechno, co za něco stojí, je třeba nějak zaplatit. My jsme coby daň, kterou po vás budeme požadovat, zvolili cestu vcelku klidnou, až pokojnou. Vždy od pondělí od půlnoci poběží nová soutěž, až do půlnoci v neděli – tím pádem máte k dispozici celkem sedm dlouhých dní (168 hodin !) na to, abyste se přihlásili. A co jde?

Každý týden vám zadáme desatero otázek, na které budeme chtít odpovědi. Ty se samozřejmě budou vztahovat k článkům za uplynulý týden uveřejněným – nečekejte žádné A-B-C možnosti či jiné odrůdy předžvýkaných odpovědí. Každý článek bude obsahovat informace, na které se můžeme (a taky že budeme) ptát.

Poprvé začneme dnes, ve dvanáct hodin, tento týden bude z organizačních důvodů o 12 hodin kratší – věřím ale, že toto mírné nepohodlí pochopíte – budete mít k dispozici ještě celých 156 hodin na zodpovězení všech otázek. Nyní tedy snad už jen krátce o cenách – plné hry a související předměty, především trička. To za tu nepatrnou námahu stojí, nemyslíte? :) Nuže, ukažte, co ve vás vězí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A