Soutěž na Doupěti nyní každý týden

Anketa probíhající uplynulých čtrnáct dní nám dala zcela jasný obraz toho, co kdo na Doupěti očekává. Není žádným tajemstvím, že lidé jsou rádi obdarováni, pročež vlastně na Doupěti soutěž vznikla... a co tedy tato soutěž představuje? Čtěte a uvidíte.
Když tedy zopakuji abstrakt tohoto článku, nemohu než konstatovat nevyhnutelné – lidé rádi dostávají hodnotné ceny, když je to mnoho nestojí – i když i slovo MNOHO je velice relativní pojem. Naše soutěž se nebude ubírat tím tradičním způsobem „vyplňte email a adresu, třeba vás vylosujeme“ – už třeba jen proto, že tento typ soutěže by nebyl kompatibilním s celkovým duchem, který v redakci vládne – nic přeci není zadarmo, za všechno, co za něco stojí, je třeba nějak zaplatit. My jsme coby daň, kterou po vás budeme požadovat, zvolili cestu vcelku klidnou, až pokojnou. Vždy od pondělí od půlnoci poběží nová soutěž, až do půlnoci v neděli – tím pádem máte k dispozici celkem sedm dlouhých dní (168 hodin !) na to, abyste se přihlásili. A co jde?

Každý týden vám zadáme desatero otázek, na které budeme chtít odpovědi. Ty se samozřejmě budou vztahovat k článkům za uplynulý týden uveřejněným – nečekejte žádné A-B-C možnosti či jiné odrůdy předžvýkaných odpovědí. Každý článek bude obsahovat informace, na které se můžeme (a taky že budeme) ptát.

Poprvé začneme dnes, ve dvanáct hodin, tento týden bude z organizačních důvodů o 12 hodin kratší – věřím ale, že toto mírné nepohodlí pochopíte – budete mít k dispozici ještě celých 156 hodin na zodpovězení všech otázek. Nyní tedy snad už jen krátce o cenách – plné hry a související předměty, především trička. To za tu nepatrnou námahu stojí, nemyslíte? :) Nuže, ukažte, co ve vás vězí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A