Soutěž na Doupěti nyní každý týden

Anketa probíhající uplynulých čtrnáct dní nám dala zcela jasný obraz toho, co kdo na Doupěti očekává. Není žádným tajemstvím, že lidé jsou rádi obdarováni, pročež vlastně na Doupěti soutěž vznikla... a co tedy tato soutěž představuje? Čtěte a uvidíte.
Když tedy zopakuji abstrakt tohoto článku, nemohu než konstatovat nevyhnutelné – lidé rádi dostávají hodnotné ceny, když je to mnoho nestojí – i když i slovo MNOHO je velice relativní pojem. Naše soutěž se nebude ubírat tím tradičním způsobem „vyplňte email a adresu, třeba vás vylosujeme“ – už třeba jen proto, že tento typ soutěže by nebyl kompatibilním s celkovým duchem, který v redakci vládne – nic přeci není zadarmo, za všechno, co za něco stojí, je třeba nějak zaplatit. My jsme coby daň, kterou po vás budeme požadovat, zvolili cestu vcelku klidnou, až pokojnou. Vždy od pondělí od půlnoci poběží nová soutěž, až do půlnoci v neděli – tím pádem máte k dispozici celkem sedm dlouhých dní (168 hodin !) na to, abyste se přihlásili. A co jde?

Každý týden vám zadáme desatero otázek, na které budeme chtít odpovědi. Ty se samozřejmě budou vztahovat k článkům za uplynulý týden uveřejněným – nečekejte žádné A-B-C možnosti či jiné odrůdy předžvýkaných odpovědí. Každý článek bude obsahovat informace, na které se můžeme (a taky že budeme) ptát.

Poprvé začneme dnes, ve dvanáct hodin, tento týden bude z organizačních důvodů o 12 hodin kratší – věřím ale, že toto mírné nepohodlí pochopíte – budete mít k dispozici ještě celých 156 hodin na zodpovězení všech otázek. Nyní tedy snad už jen krátce o cenách – plné hry a související předměty, především trička. To za tu nepatrnou námahu stojí, nemyslíte? :) Nuže, ukažte, co ve vás vězí.

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fotorežimu krásy peruánské džungle

Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fot…

Nejnovější Tomb Raider možná není nabitý akcí, jako historický výlet do Mayské minulosti však poslouží skvěle.

23.  9.  2018 | | 1 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky, žádná akce (recenze)

Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky…

Reboot Tomb Raidera dospěl do svého zdárného konce a nám chybí jeho začátek.

14.  9.  2018 | | 9 N/A