SpecForce - temná budoucnost už brzy

Polské vývojářské studio Techland, které se proslavilo svou debutovou akcí Chrome, donedávna pracovalo na další akční hře - SpecForce, která byla před necelým měsícem dokončena. Bohužel to byla na dlouhou dobu také poslední zpráva z polských luhů a hájů a dosud se nevědělo, kdy se SpecForce vlastně dostane na pulty obchodů. Dnes již ovšem víme, že se tak stane koncem srpna.  

  

Příběh SpecForce je zasazen opět do budoucnosti, kdy lidstvo, sjednocené ve federační celek, osidluje sousední planety ve snaze najít nové nerostné suroviny a zdroje. Federace, absolutně nepřipravená na takovou expanzi, začne prodávat koncese na kolonizaci planet různým syndikátům. Celý planetární systém se za chvíli ocitá v jednom ohni, kdy mezi sebou válčící korporace plundrují nově obydlené světy. Kriminalita na jednotlivých planetách narůstá do dosud neviděných rozměrů. Ke zdárnému překonání všech nepřátelských nástrah budete muset využít nejen mnoha high-tech věciček a zbraní, ale také svůj tým a schopnost chytře ho vést.

Zdroj: Gamespress

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce