Speciální Metal Gear událost na TGS

Přístí týden se koná jedna z největších herních výstav, a to sice japonská Tokyo Game Show. Na ní pochopitelně nemohou chybět největší vývojářaská esa a to platí i pro Kojima Productions. Ti budou mít dokonce speciální pódium jménem Metal Gear Saga ~ Metal Gear Show in TGS 2005, kde získáte nejnovější informace týkající se všech připravovaných Metal Gear her.

  • Metal Gear Solid 4 -  Promítáno bude zcela nové video z nejnovějšího pokračovaní série. Navíc půjde o real time trailer, pouštěný na hardwaru PS3. MGS 4 navazuje na události 2. dílu a v hlavní roli nás opět čeká Solid Snake. Hideo Kojima se původně na tomto pokračování neměl podílet, ale naštěstí si vše rozmyslel. I tak si ale bude režisérskou židli střídat s Shuyo Muratou, character design má opět pod palcem Yoji Shinkawa.

 

  • Metal Gear Solid 3: Subsistance - Pokud TGS navštívíte, můžete si vyzkoušet hratelnou verzi chystané vylepšené verze MGS 3. Ta klade velký důraz na nové možnosti online hry. Vidět by měly být i možnosti nově implementované kamery. Na pódiu by se měl konat i jakýsi bojový turnaj.

   

  • Metal Gear Acid 2 -  Co se týče pokračování karetního Metal Gearu pro PSP, podrobnosti vývojáři zatím tají. Ale v souvislosti s hrou má být na výstavě odhalelo nějaké velké tajemství. MGA 2 přinese novou, více cel-shade grafiku, a snad i intuitivnější ovládání.

Zdroj: Eurogamer

    

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A