Specnaz - pozůstatek studené války

Studená válka je ještě stále v mnoha ohledech jedno velké tajemství. Co se třeba stalo se všemi základnami mimo Sovětský svaz a USA? Co kdyby se někde v Africe našla jedna taková zapomenutá základna a na ní takové podivné válečky? Přesně takováto smyšlená základna je hlavní část příběhu taktické střílečky Specnaz: Project Wolf, kterou vyvíjí GMX Media. Pokud je vám toto jméno povědomé, je jasné, že se vám zalíbila třeba hra Northland, kterou jsme vám přinesli spolu s posledním číslem časopisu.

  

Zpět však k ruské jednotce zvláštního nasazení. Její členy budete ovládat při honu za oněmi válečky, které způsobují podivné pípání v blízkosti detektoru radioaktivity. V cestě vám budou stát různé organizace, které nemají v plánu zakopat válečky do země, nýbrž je použít pro své nekalé rejdy. No a co, že mají velmi podobné vybavení, jako budete mít vy, AK-47 to jistí. Znalci jistě ocení přítomnost mnohých reálných zbraní, vždyť už jen jména jako Vintorez, Dragunov naženou ruměnec do tváří každého snipera. Vlastenci zase mohou přilnout k Semtexu.

  

Zdroj: GMX Media

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce