Špičkový výkon a maximální uživatelský komfort

Společnost Acer nabízí na českém a slovenském trhu stolní počítače Acer Veriton. Tato řada osobních počítačů zřetelně naznačuje, jakým směrem se budou počítače v budoucnosti ubírat. Vychází tak vstříc požadavkům zejména malých a středních firem, které hledají pružné, spolehlivé a efektivní řešení pro své kancelářské systémy.
Společnost Acer nabízí na českém a slovenském trhu stolní počítače Acer Veriton. Tato řada osobních počítačů zřetelně naznačuje, jakým směrem se budou počítače v budoucnosti ubírat. Vychází tak vstříc požadavkům zejména malých a středních firem, které hledají pružné, spolehlivé a efektivní řešení pro své kancelářské systémy. Acer Veriton 5100 v provedení desktop a Acer Veriton 7100 v provedení minitower, využívají vlastností nejmodernějšího čipsetu Intel® 815E. Síťová karta Intel® 10/100 Wake-on-Lan, 16-bitový 3D stereo zvuk, vynikající 2D a 3D grafika s hardwarovou podporou formátu MPEG jsou integrovány na základní desce. Společnost Acer postavila ukázkový systém, který je obzvláště vhodný pro podnikové řešení. Společnost Acer Computer však myslí i na budoucnost a proto jsou modely Veriton vybaveny třemi DIMM sloty pro zvýšení kapacity paměti ze základních 64 MB nebo 128 MB až na 512 MB pomocí paměťových modulů PC-100/133 SDRAM. Počítače lze snadno rozšiřovat o další interní zařízení. K dispozici jsou zde dvě 5,25“ (Veriton 7100 tři) a tři 3,5“ šachty a dále slot 2x/4x AGP, který umožňuje instalaci výkonných grafických karet. Moderní design počítačů Veriton 5100/7100 odstraňuje pracné připojování kabelů k obtížně přístupné zadní straně. Porty umístěné na čelním panelu umožňují bleskové připojení USB periferií a nebo audio zařízení. Konstrukce skříně, kterou lze snadno demontovat i bez nástrojů, přispívá k výraznému zkrácení času nutného k upgrade a údržbě systému. Na přání může být počítač vybaven multifunkční klávesnicí Veriton s programovatelnými klávesami pro spouštění libovolného software, přístupu k Internetu či elektronické poště, klávesou pro volbu úsporného režimu, ovládacími prvky pro video/audio a ovladačem hlasitosti s vestavěným vypínáním reproduktoru. Náročnější uživatelé jistě ocení i další přednosti a funkce počítačů Veriton, které maximalizují uživatelský komfort – úplné oddělení disků a jejich chlazení vzduchem, menší rozměry skříně oproti konkurenčním modelům, vyjímečný design a využití nových technologií, které razantně snižují nároky a náklady na udržbu a upgrade systému. Počítače Veriton 5100/7100 jsou dodávány s komplexní sadou software pro správu systému. Zabezpečovací funkce Lockpad a vestavěná ochrana proti neoprávněné manipulaci s počítačem zajišťují IT managerům klidný a nerušený spánek.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A