Spider-Man 2 coby hra roku?

Ačkoli po přečtení naší recenze je tomu těžké uvěřit, pravdou zůstává, že Spider-Man 2 díky svému obchodnímu úspěchu pravděpodobně zaboduje i v celoročních anketách "hra roku" apod. Ne, naše hodnocení nebylo přehnaně kritické, jednalo se ale o PC verzi. Ta je narozdíl od svých konzolových kolegyň značné nedodělaná a plná chyb. Takže zatímco hodnocení PC hry se ve světě pohybuje okolo 50%, recenze z GC, PS2 a Xboxu jsou zakončené často verdiktem okolo 80 až 90 procent a slovy "nejlepší hra na náměty filmu".

  

Zdroj: Vlastní zpráva, GameRankings

Váš názor Další článek: Muzeum: Grand Prix Circuit - nostalgická vzpomínka

Témata článku: , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC