Spider-Man: Miles Morales není nový díl, jde pouze o rozšíření

Spider-Man: Miles Morales se včera představil ve večerním vysílání Playstationu, který ukazoval hry nové generace. U Spideyho bohužel ale nejde o nový titul. Čeká nás pouze rozšíření Spider-Mana z roku 2018.
Spider-Man: Miles Morales není nový díl, jde pouze o rozšíření

Spider-Man: Miles Morales je rozšířením Spider-Mana od Insomniacu, ne jeho pokračováním. Tak zní objasnění situace, kdy se většina lidí myslela, že jde o nový díl hry. Vysvětlení podal výkonný viceprezident a vedoucí evropského byznysu Playstationu Simon Rutter. "Myslím, že byste to mohli označit jako expanzi a vylepšení původní hry. Je zde velmi podstatná změna v podobě Milese Moralese, což je ten rozšiřující prvek a zároveň je zde spousta vylepšení hry samotné, enginu a přidávají se také některé funkce, které umožní právě technologie Playstationu 5," prozradil Rutter.

Zní to tedy tak, že na PS5 si budou moci hráči užít Spider-Mana s řadou úprav, které by mu měly dodat next-gen pocit a nabídnout tak ještě lepší zážitek. Jaká přesně ale daná vylepšení budou a zda půjde o kompletní remaster nebo třeba jenom přidání určitých grafických funkcí, to si zatím netroufáme hádat. Není vyloučena ani možnost, že půjde o takzvané standalone rozšíření, které je možné hrát i bez původní hry. Sony má ještě hodně otázek, které je třeba zodpovědět. Snad se toho dočkáme co nejdříve.

Spider-Man: Miles Morales vychází o letošních vánocích na PS5

Spider-Man: Miles Morales vychází o letošních vánocích na PS5

Spider-Man: Miles Morales vyjde koncem letošního roku na PS5. Zda bude dostupný i na PS4 zatím zůstává otázkou, ale vzhledem k důrazu kladenému na PS5 funkce je možné, že odcházející generace se již tohoto rozšíření nedočká.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 8 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |