Spider-Man se bude houpat v ulicích Brooklynu a Queensu. Svět ve druhém díle je téměř dvojnásobný

Letošní říjen je přecpaný očekávanými novinkami, ale Marvel's Spider-Man 2 vyčnívá i mezi takovou konkurencí. Peter Parker a Miles Morales se nám ukázali v novém traileru, který se tentokrát zaměřuje na samotné město. Manhattan už dobře známe, ale ani o nová místa nebude nouze. Ve druhém díle se totiž podíváme i do Brooklynu a Queensu, díky čemuž se herní svět rozroste téměř dvojnásobně.

Už z prvotní ukázky bylo jasné, že si zahrajeme za oba Spider-Many. Pokud zrovna nebudeme na misi, tak si můžeme sami vybrat, jestli se městem budeme pohupovat v roli Petera nebo Milese. Přepínání mezi hrdiny je téměř instantní, což můžete vidět přímo ve videu. Stejně bleskurychlé má být i rychlé cestování, které se postupně zpřístupňuje skrz nový systém postupu pro každou čtvrť zvlášť. 

Oba Spider-Mani pak budou sdílet určité mise a postup. Někdy si ale zadavatel vyžádá buď Milese nebo Petera. Každý má také vlastní vývojové stromy týkající se jejich unikátních vlastností. U Petera to jsou z počátku jeho mechanické končetiny, u Milese zase jeho elektrické schopnosti. Až se Peter dostane ke svému symbiontímu obleku, tak i jeho útoky si bude moci vylepšit v dalším stromu schopností. 

O vedlejší obsah ve městě nebude nouze. Stačí se na chvíli zastavit a rozhlédnout se okolo. Díky technologii v oblecích pavoučích mužů uvidíte přímo v prostředí označená místa, kam byste měli zamířit, pokud bažíte po akci. Vhod v takových chvílích určitě přijde i vylepšená aplikace Hodný soused Spider-Man, kde si běžní newyorčané vyžádají služby jednoho ze stěnolezců. 

Nadšenci do módy budou mít opět žně. Spider-Man 2 má zahrnovat více než 65 obleků, mezi kterými najdete filmové, komiksové i originální kousky. V ukázce je třeba vidět i černý oblek Tobeyho Maguirea z filmového Spider-Mana 3. Navíc si díky Suit Styles systému můžete upravit barevné kombinace některých obleků, což variabilitu ještě navyšuje.

Zdroj: PS.Blog

Váš názor Další článek: The Sims 5 budou v základu zdarma. I po vydání nového dílu bude stále přibývat obsah do čtyřky

Témata článku: , , , , ,