Špióni všech společností, spojte se!

Jak se liší budoucnost od světa, který známe dnes? Jak se liší vzájemné působení mezi lidmi? To jsou pro nás zdánlivě neřešitelné otázky, které se však pokusí zodpovědět nová hra od společnosti Orbital Frog jménem Infiltrator: Shadow Wars.
Špióni všech společností, spojte se!
Válka jak ji známe dnes již v budoucnosti neexistuje. Lidská rasa byla schopna vypořádat se s různorodými místními i globálními konflikty. Nebo nebyla? Válka budoucnosti je založena na mnohem méně hmatatelných komoditách nežli dnes. Namísto národů bojujících mezi sebou pro zdroje nebo jakési národní cítění je zde nyní mnohem vyšší, dominantnější síla - síla korporací. Vláda nad světem už není závislá na národní vlajce či dokonce jejich vůdcích. Multinárodní společnosti budoucnosti jsou všemohoucími entitami, které žijí v přesvědčení, že musejí dosáhnout svého cíle, a to za jakoukoliv cenu. Generálové a jejich armády nyní poslouchají příkazů těchto neurčitých spolků. Vy máte teď šanci stát se jedním z těchto novodobých "vojáků". Nikoliv však vojákem v ozbrojených složkách, vaše zbraně i příkazy nyní budou přicházet přímo ze zasedací síně. Pouze váš důvtip a ideologická shoda s předsedou společnosti vás dostanou do jedné z nich. Úspěch této společnosti a vlastně i vašeho života potom bude záviset na vaší schopnosti dokonale se vžít do tohoto stínového světa korporací a stát se vojákem budoucnosti.

Infiltrator: Shadow WarsInfiltrator: Shadow Wars

Vítejte do světa hry Infiltrator: Shadow Wars. Světa poněkud zmateného, temného a nanejvýš nedůvěřivého. Plného úplatků, zabijáků, špionů, dvojitých agentů, revolucionářů a teroristů. A vy se budete moct stát právě jedním z nich. Tato volba vás pak zavede k nejrůznějším úkolům a misím, které pomohou vaší společnosti k větší slávě, síle a bohatství. Vás úspěch či neúspěch ovlivní jak vaše postavení, tak i samotnou společnost (a dokonce možná i celý svět).

Infiltrator: Shadow WarsInfiltrator: Shadow Wars

Vaši přátelé i nepřátelé pracují v tomto světě vedle vás. Musíte hledat jejich záměry, musíte se rozhodovat, kdo bude váš přítel a kdo nepřítel, komu můžete věřit a komu ne. Vás úspěch na misích bude záviset pouze na vašich schopnostech a inteligenci. Korporace, kterou reprezentujete, může mít motivy a cíle odlišné od těch vašich, ale vy prokážete svou loajalitu tím, že příkazy splníte.

Infiltrator: Shadow WarsInfiltrator: Shadow Wars

Infiltrator bude masivně multiplayerové RPG, ovšem velmi zvláštního typu, navíc přichucené špetkou nějaké té strategie. Budete prozkoumávat obrovské, neznámé oblasti, objevovat nové zbraně. Budete se moci stát jedním z mnoha vojáků či jedním z mála týmových velitelů. To vše a ještě mnohem více bude v této hře údajně možné. Bohužel zatím se přesně neví kdy ani "za kolik", natož pak v jakém provedení. K dispozici jsou zatím pouze hrubé nákresy postav (kteréžto mají být mimochodem modifikovatelné do nejmenšího detailu, včetně oblečení).

Inu počkejme si na tento záhadný svět. Třeba se nám v něm nakonec i bude líbit...!?

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 10 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 11 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A