Špióni všech společností, spojte se!

Jak se liší budoucnost od světa, který známe dnes? Jak se liší vzájemné působení mezi lidmi? To jsou pro nás zdánlivě neřešitelné otázky, které se však pokusí zodpovědět nová hra od společnosti Orbital Frog jménem Infiltrator: Shadow Wars.
Špióni všech společností, spojte se!
Válka jak ji známe dnes již v budoucnosti neexistuje. Lidská rasa byla schopna vypořádat se s různorodými místními i globálními konflikty. Nebo nebyla? Válka budoucnosti je založena na mnohem méně hmatatelných komoditách nežli dnes. Namísto národů bojujících mezi sebou pro zdroje nebo jakési národní cítění je zde nyní mnohem vyšší, dominantnější síla - síla korporací. Vláda nad světem už není závislá na národní vlajce či dokonce jejich vůdcích. Multinárodní společnosti budoucnosti jsou všemohoucími entitami, které žijí v přesvědčení, že musejí dosáhnout svého cíle, a to za jakoukoliv cenu. Generálové a jejich armády nyní poslouchají příkazů těchto neurčitých spolků. Vy máte teď šanci stát se jedním z těchto novodobých "vojáků". Nikoliv však vojákem v ozbrojených složkách, vaše zbraně i příkazy nyní budou přicházet přímo ze zasedací síně. Pouze váš důvtip a ideologická shoda s předsedou společnosti vás dostanou do jedné z nich. Úspěch této společnosti a vlastně i vašeho života potom bude záviset na vaší schopnosti dokonale se vžít do tohoto stínového světa korporací a stát se vojákem budoucnosti.

Infiltrator: Shadow WarsInfiltrator: Shadow Wars

Vítejte do světa hry Infiltrator: Shadow Wars. Světa poněkud zmateného, temného a nanejvýš nedůvěřivého. Plného úplatků, zabijáků, špionů, dvojitých agentů, revolucionářů a teroristů. A vy se budete moct stát právě jedním z nich. Tato volba vás pak zavede k nejrůznějším úkolům a misím, které pomohou vaší společnosti k větší slávě, síle a bohatství. Vás úspěch či neúspěch ovlivní jak vaše postavení, tak i samotnou společnost (a dokonce možná i celý svět).

Infiltrator: Shadow WarsInfiltrator: Shadow Wars

Vaši přátelé i nepřátelé pracují v tomto světě vedle vás. Musíte hledat jejich záměry, musíte se rozhodovat, kdo bude váš přítel a kdo nepřítel, komu můžete věřit a komu ne. Vás úspěch na misích bude záviset pouze na vašich schopnostech a inteligenci. Korporace, kterou reprezentujete, může mít motivy a cíle odlišné od těch vašich, ale vy prokážete svou loajalitu tím, že příkazy splníte.

Infiltrator: Shadow WarsInfiltrator: Shadow Wars

Infiltrator bude masivně multiplayerové RPG, ovšem velmi zvláštního typu, navíc přichucené špetkou nějaké té strategie. Budete prozkoumávat obrovské, neznámé oblasti, objevovat nové zbraně. Budete se moci stát jedním z mnoha vojáků či jedním z mála týmových velitelů. To vše a ještě mnohem více bude v této hře údajně možné. Bohužel zatím se přesně neví kdy ani "za kolik", natož pak v jakém provedení. K dispozici jsou zatím pouze hrubé nákresy postav (kteréžto mají být mimochodem modifikovatelné do nejmenšího detailu, včetně oblečení).

Inu počkejme si na tento záhadný svět. Třeba se nám v něm nakonec i bude líbit...!?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A