Společnost Namco připravuje akční dobrodružství Nina

Všechny fanoušky série Tekkena a nejen je potěší následující zpráva, že se chystá samostatné dobrodružství ženské postavy z této proslulé série, Niny Williams pro konzoli PS2. Kromě Niny by se ve hře měly také podle neověřených zpráv objevit dvě další známé postavy a to Anna a Dr. Boskonovitch. Podle posledních informací je hra kompletní teprve ze 30% a její vydání je naplánováno na příští rok.

   

Nina po přijmutí úřední zprávy o neúspěšné misi svých kolegů se vydává dokončit tuto misi sama. Tento úkol ji zavede na luxusní výletní loď, kde má proběhnout ilegální undergroundový turnaj, kterého se zúčastní spousta profesionálních bojovníků. Tento turnaj pořádá tajná organizace Camietta, která má v držení nebezpečnou zbraň nazvanou "Salacia". Nina má za úkol prozkoumat a odhalit plány této organizace, a proto se pod záminkou utajení zúčastní připravovaného turnaje.

   

Přestože se Nina dokáže ohánět stejně dobře jako v Tekkenovi, může nyní dokonce po nalezení zbraní využívat pistole nebo meče (popřípadě také dvou mečů nebo dvou pistolí zároveň). Při správném načasování a správné konfiguraci zmáčknutých tlačítek na ovladači lze vykonat při soubojových scénách různá komba, která jsou různě silná v závislosti na složitosti vykonávaných úderů. Pokud nebudete chtít být spatřeni, stačí využít plíživých dovedností, které vám umožní schovat se za zdí či sloupem, proklouznout kolem nepřátel a mnoho dalších akcí. Jen si budete muset dát pozor také na různé pasti, které budou nastraženy po celé lodi.

 

Související informace (Nina):
Homepage hry: http://www.namco.co.jp/cs/ps2/nina/
Výrobce hry: Namco
Předpokládané datum vydání: Rok 2004 (PS2)

Zdroj: Tekken Zaibatsu

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

včera | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

15.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová mobilní hra

Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová…

Jam City chystá mobilní hru Harry Potter: Hogwarts Mystery. Vyrovná se však verzi od Niantic?

14.  12.  2017 | | 6 N/A