Společnost Namco připravuje akční dobrodružství Nina

Všechny fanoušky série Tekkena a nejen je potěší následující zpráva, že se chystá samostatné dobrodružství ženské postavy z této proslulé série, Niny Williams pro konzoli PS2. Kromě Niny by se ve hře měly také podle neověřených zpráv objevit dvě další známé postavy a to Anna a Dr. Boskonovitch. Podle posledních informací je hra kompletní teprve ze 30% a její vydání je naplánováno na příští rok.

   

Nina po přijmutí úřední zprávy o neúspěšné misi svých kolegů se vydává dokončit tuto misi sama. Tento úkol ji zavede na luxusní výletní loď, kde má proběhnout ilegální undergroundový turnaj, kterého se zúčastní spousta profesionálních bojovníků. Tento turnaj pořádá tajná organizace Camietta, která má v držení nebezpečnou zbraň nazvanou "Salacia". Nina má za úkol prozkoumat a odhalit plány této organizace, a proto se pod záminkou utajení zúčastní připravovaného turnaje.

   

Přestože se Nina dokáže ohánět stejně dobře jako v Tekkenovi, může nyní dokonce po nalezení zbraní využívat pistole nebo meče (popřípadě také dvou mečů nebo dvou pistolí zároveň). Při správném načasování a správné konfiguraci zmáčknutých tlačítek na ovladači lze vykonat při soubojových scénách různá komba, která jsou různě silná v závislosti na složitosti vykonávaných úderů. Pokud nebudete chtít být spatřeni, stačí využít plíživých dovedností, které vám umožní schovat se za zdí či sloupem, proklouznout kolem nepřátel a mnoho dalších akcí. Jen si budete muset dát pozor také na různé pasti, které budou nastraženy po celé lodi.

 

Související informace (Nina):
Homepage hry: http://www.namco.co.jp/cs/ps2/nina/
Výrobce hry: Namco
Předpokládané datum vydání: Rok 2004 (PS2)

Zdroj: Tekken Zaibatsu

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

dnes | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A