Sportujte s Game Line

Společnost Game Line připravuje nové sportovní hry na PlayStation 2, o čemž nám také poskytla rozsáhlou tiskovou zprávu:

Black Market Bowling
Black Market Bowling je jedním z nejzábavnějších sportovních simulátorů bowlingu. V téhle veselé společenské hře, která nadchne všechny věkové skupiny, od těch nejmenších až po ty nejstarší, si můžete zahrát sami nebo proti až 3 hráčům. Ti ve Vás probudí pud vítězství a Vy budete podávat ty nejlepší sportovní výkony. Reálné prostředí Vás jistě zaujme natolik, že se nebude chtít vrátit zpět do reálného života. Hráče, který Vás v této hře zastoupí, si můžete vybrat ze spousty postav. Každá z nich je jiná a je jen na Vás jak rychle zjistíte, která z nich Vám nejvíce vyhovuje. Nad dráhami jsou zařízení snímající rychlost, směr a zakřivení každého hodu, což je při kuželkách velmi důležité. Zpočátku si můžete zahrát na 6 drahách, které jsou různě rozlišeny. Těm nejlepším se v průběhu hry, podle počtu dosažených bodů, otevře nový hráčský svět s dalšími lepšími lokalitami.

Alpine Skiing 2005
Zimní sporty jsou jedny z nejvyhledávanějších sportovních u nás. Pokud jste i vy milovníkem lyžování, je tato hra určená právě pro Vás. Představte si, že stojíte na vrcholku jedné z největších sjezdovek na světě. Naskytuje se Vám neuvěřitelný a nerušený pohled na pohoří a krajinu pod Vámi. Slyšíte důvěrně známé odpočítávání, zhluboka se nadechnete a vyrážíte. Zcela se soustředíte na práci rukou – řítíte se ze svahu rychlostí blesku, každý pohyb navíc, i sebejistý skok snižuje Vaši rychlost. Stojíte proti času, který je nelítostný, proti spoluhráčům a samozřejmě proti pohoří samotnému, které Vám Vaši pekelnou jízdu určitě neusnadní. Ocitáte se v roli profesionálního lyžaře a máte možnost se zúčastnit 4 mezinárodních kategorií závodů v lyžování, což se Vám může naskytnout jen jednou za život. Stačí si jen vybrat, která ze skupin Vám bude nejvíce vyhovovat. Jsou zde 4 základní kategorie - sjezd, slalom, obří slalom a Super G. Vyberte si 1 ze 48 sjezdovek a připravte se ke startu. Většina sjezdovek je světově proslulých, řadí se mezi ně i Val d´Isere, Lillehammer a Lake Louise. Zkuste žít alespoň na chvíli profesionálním životem lyžaře. Máte své sponzory, kteří do Vás investují nemalé peníze, a tým zaměstnanců, kteří se o Vás starají a sestavují Vám plán výcviku. Za každý vyhraný závod, získáváte finanční odměnu, kterou použijete na nákup nového vybavení a výstroje.

Na tyto žhavé novinky se můžete těšit již začátkem příštího měsíce. Hry bude možno zakoupit v síti maloobchodních prodejen společnosti Game Line nebo u všech dobrých prodejců her za cenu 999,- Kč

Doupě komentuje: Simulací bowlingu a lyžování na trhu mnoho nenajdete, takže nezbývá, než doufat, že se společnost Game Line vytáhne s podobnými perlami, jakými byly nedávno Sudeki a Alien Hominid. A v létě se vždy chuť na sníh, nebo alespoň chládek bowlingové herny, najde.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Hattrick: 3. kolo - výsledky jak na hokeji

Témata článku: , , , , , ,