Sportujte s Game Line

Společnost Game Line připravuje nové sportovní hry na PlayStation 2, o čemž nám také poskytla rozsáhlou tiskovou zprávu:

Black Market Bowling
Black Market Bowling je jedním z nejzábavnějších sportovních simulátorů bowlingu. V téhle veselé společenské hře, která nadchne všechny věkové skupiny, od těch nejmenších až po ty nejstarší, si můžete zahrát sami nebo proti až 3 hráčům. Ti ve Vás probudí pud vítězství a Vy budete podávat ty nejlepší sportovní výkony. Reálné prostředí Vás jistě zaujme natolik, že se nebude chtít vrátit zpět do reálného života. Hráče, který Vás v této hře zastoupí, si můžete vybrat ze spousty postav. Každá z nich je jiná a je jen na Vás jak rychle zjistíte, která z nich Vám nejvíce vyhovuje. Nad dráhami jsou zařízení snímající rychlost, směr a zakřivení každého hodu, což je při kuželkách velmi důležité. Zpočátku si můžete zahrát na 6 drahách, které jsou různě rozlišeny. Těm nejlepším se v průběhu hry, podle počtu dosažených bodů, otevře nový hráčský svět s dalšími lepšími lokalitami.

Alpine Skiing 2005
Zimní sporty jsou jedny z nejvyhledávanějších sportovních u nás. Pokud jste i vy milovníkem lyžování, je tato hra určená právě pro Vás. Představte si, že stojíte na vrcholku jedné z největších sjezdovek na světě. Naskytuje se Vám neuvěřitelný a nerušený pohled na pohoří a krajinu pod Vámi. Slyšíte důvěrně známé odpočítávání, zhluboka se nadechnete a vyrážíte. Zcela se soustředíte na práci rukou – řítíte se ze svahu rychlostí blesku, každý pohyb navíc, i sebejistý skok snižuje Vaši rychlost. Stojíte proti času, který je nelítostný, proti spoluhráčům a samozřejmě proti pohoří samotnému, které Vám Vaši pekelnou jízdu určitě neusnadní. Ocitáte se v roli profesionálního lyžaře a máte možnost se zúčastnit 4 mezinárodních kategorií závodů v lyžování, což se Vám může naskytnout jen jednou za život. Stačí si jen vybrat, která ze skupin Vám bude nejvíce vyhovovat. Jsou zde 4 základní kategorie - sjezd, slalom, obří slalom a Super G. Vyberte si 1 ze 48 sjezdovek a připravte se ke startu. Většina sjezdovek je světově proslulých, řadí se mezi ně i Val d´Isere, Lillehammer a Lake Louise. Zkuste žít alespoň na chvíli profesionálním životem lyžaře. Máte své sponzory, kteří do Vás investují nemalé peníze, a tým zaměstnanců, kteří se o Vás starají a sestavují Vám plán výcviku. Za každý vyhraný závod, získáváte finanční odměnu, kterou použijete na nákup nového vybavení a výstroje.

Na tyto žhavé novinky se můžete těšit již začátkem příštího měsíce. Hry bude možno zakoupit v síti maloobchodních prodejen společnosti Game Line nebo u všech dobrých prodejců her za cenu 999,- Kč

Doupě komentuje: Simulací bowlingu a lyžování na trhu mnoho nenajdete, takže nezbývá, než doufat, že se společnost Game Line vytáhne s podobnými perlami, jakými byly nedávno Sudeki a Alien Hominid. A v létě se vždy chuť na sníh, nebo alespoň chládek bowlingové herny, najde.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Duty, Mafii a další legendy

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Dut…

Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

15.  1.  2022 | |23 N/A
Martin Nahodil
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

16.  1.  2022 | |108 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Největší videoherní obchod historie! Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 mld. dolarů

Největší videoherní obchod historie! Microsoft kup…

Tak tohle asi nikdo nečekal… Call of Duty, Diablo, Warcraft nebo Candy Crash Saga budou brzy patřit Microsoftu

18.  1.  2022 | |44 N/A
Lukáš Václavík
Activision BlizzardMicrosoft
Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Na sociálních sítích se v posledních měsících rozjel trend s menší hrou Wordle, která stále nabírá na popularitě. Přidáte se?

17.  1.  2022 | |5 N/A
Martin Nahodil
Logické
Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity pro PS5 a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity p…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

14.  1.  2022 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita na Xboxu a Relicta zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  1.  2022 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsíčně získáte až deset her pro PC

Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsí…

Více než sto her ročně za cenu ani ne dvou AAA titulů…

13.  1.  2022 | |11 N/A
Lukáš Václavík
Humble Bundle
PC verze God of War už je v rukou moderů. Co říkáte na Krata bez vousů?

PC verze God of War už je v rukou moderů. Co říkát…

Pokud něčím PC komunita vyniká, tak je to schopnost improvizovat.

20.  1.  2022 | |2 N/A
Michal Maliarov
God of WarModifikace