Spuštěny stránky titulů Vexx a Legends of Wrestling 2

Nyní tu máme něco pro fanoušky konzolí - společnosti Acclaim včera spustila nové oficiální stránky dvou svých připravovaných her. V případě akční hry Vexx tak můžete na nové homepage najít detaily o příběhu, postavách, nechybí ani slušná sbírka screenshotů a několik trailerů. Na závěr připomínám, že titul Vexx by se měl dočkat vydání na konci letošního roku, vychutnat si tento skvost budou moci majitelé konzolí PS2, GameCube a Xbox.

Druhou hrou, která se dočkala nových stránek, je zápasnický titul Legends of Wrestling 2. Na homepage můžete najít kromě podrobností o hře a bojovnících také několik nových screenshotů, dvě videa a mnohé další. Hra Legends of Wrestling 2 by se měla na pultech obchodů objevit v listopadu letošního roku, v přípravě jsou verze pro PS2, GameCube a Xbox.

Zdroj: Gamer`s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma