Square Enix plánuje do března 2020 vydání velkého titulu

Square Enix prozradil, že během následujícího roku se můžeme těšit na vydání velké hry. Dočkáme se konečně remaku Final Fantasy VII?
Square Enix plánuje do března 2020 vydání velkého titulu

Díky finanční zprávě od Square Enix jsme se dozvěděli, že vydavatel do března příštího roku plánuje dokončit jeden ze svých zásadních projektů. Zatím netušíme, o co se může jednat, ale asi jako první každému musí přijít na mysl Final Fantasy VII Remake. Kromě informace o vydání jednoho z velkých titulů prozradila zpráva také to, jak si vedl  Shadow of the Tomb Raider. V případě dobrodružství Lary Croft se podařilo prodat přes čtyři miliony kopií v období od září do prosince.

Square Enix pracuje na novém AAA titulu pro PS5, prozradil životopis

Square Enix pracuje na novém AAA titulu pro PS5, prozradil životopis

Jedním z hlavních oznámení potom bylo, že se Square Enix chystá zkrátit dobu mezi oznámením a vydáním hry. Tuto změnu strategie volí určitě uvítají i fanoušci, kteří se nyní už těší na Remake Final Fantasy VII více než čtyři roky a stále ještě ani neví, kdy hra vyjde. Kromě Final Fantasy se pracuje také na projektu Avengers, který podobně jako Final Fantasy ale zatím o sobě nedává moc vědět.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma