Square Enix představí novinky v příštích měsících. Prezentaci ale mít nebude

Během letních měsíců nejedna společnost začala oznamovat své novinky. Do toho se zapojí i Square Enix, ale nebude kvůli tomu pořádat vlastní prezentaci.

Při běžném stavu by jako každý rok japonské vydavatelství Square Enix představilo své novinky během veletrhu E3. Jelikož se ale letos nekoná, tak i oni samozřejmě museli své plány upravit. Jak uvádí Gematsu, během schůze akcionářů padl dotaz, jak to tedy s oznamováním plánují.

"Ano, běžně bychom nové hry oznámili na E3. Plánovali jsme mít vlastní konferenci jako náhradu, ale od této myšlenky jsme upustili, protože některé assety nebyly kompletní. Nové hry tak oznámíme individuálně. Několika z nich se dočkáte během července a srpna," zní v odpovědi Square Enixu.

Na co se tedy můžeme těšit? Square Enix má pod sebou celou řadu značek, u kterých bych si představení nového titulu dokázal představit. Z těch nejpopulárnějších jsou to například Final Fantasy nebo Tomb Raider. 

I když je řeč o představování zcela nových titulů, nebylo by od věci připomenout i některé již odhalené hry. Mezi ně patří například kooperační střílečka Outriders, Project Athia odhalený na prezentaci PlayStationu nebo Babylon's Fall od PlatinumGames, o kterém jsme už taky nějakou chvíli neslyšeli.

Je docela možné, že některých oznámení se dočkáme až na Tokyo Game Show. Sice byla před pár týdny zrušena, ale nahradí ji online událost. Ta by měla proběhnout podle původních plánů od 24. do 27. září.

Váš názor Další článek: Minecraft Dungeons čeká v červenci DLC Jungle Awakens a velký update

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,