Stáhněte si Rag Doll Kung Fu už dnes

Na distribučním systému Steam je nyní možnost si zakoupit a stáhnout nezávislou originální hru Rag Doll Kung Fu. Ovšem spustit se bude dát až od 12. listopadu, kdy má hra oficiálně vyjít. Valve tímhle systémem brání obrovskému zatížení jejich serverů v jeden den, stejně jako v případě Half Life, kdy se části hry daly stáhnout už v předstihu. Kompenzací za to, že si na zahrání Rag Doll Kung Fu počkáte, budiž sleva o 2 dolary na cenu 12,95 dolarů.

  

Na hře pracuje část slavného týmu Lionhead, jmenovitě Mark Healey a do rukou se nám dostane ta nejoriginálnější mlátička všech dob. Nejvíc unikátním prvkem budiž absence jakýchkoliv předanimovaných pohybů. Všechny pohyby ovládáte pomocí myši různým klikáním a tahaním končetin. Postavička tak zvládne spoustu dovedností, jako je chození po obrazovce, kopání, mlácení pěstí, údery hlavou, nošení zbraní a nebo i tancování či zvedání a házení předmětů. Pokud vás hra zaujala, zamiřte na stránky Steamu.

Související informace (Rag Doll Kung Fu):
Platforma: PC
Žánr: bojovka
Výrobce hry: Mark Healey
Vydavatel hry: Steam Valve (
http://www.steampowered.com/)
Homepage hry:
http://ragdollkungfu.beasts.org/index.html
Předpokládané datum vydání: 12. listopadu

Zdroj: Game Spot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |